گلونی

رضا کیانیان برای یک اجرا بازیگر نمایش دشت‌آرای شد

رضا کیانیان برای یک اجرا بازیگر نمایش دشت‌آرای شد

به گزارش پایگاه خبری گلونی شب گذشته ۱۱ مهر دو اجرای نمایش «درباره تصویرت از من تجدیدنظر کن» به کارگردانی آروند دشت‌آرای میزبان هنرمندان و چهره‌هایی همچون رضا کیانیان بود.

در میانه‌های اجرا نیز در لحظاتی در این اجرا بازی کرد و پس از اتمام نمایش نیز درباره آن گفت: «با تماشای این نمایش در یک تجربه جدید قرار گرفتم که برایم بسیار جالب بود. هم خوشحال شدم، هم ناراحت شدم، هم سوال برایم ایجاد شد، هم تعلیق را تجربه کردم و… با این ویژگی‌ها می‌توان گفت این نمایش، یک نمایش کامل بود.»

رضا کیانیان برای یک اجرا بازیگر نمایش دشت‌آرای شد

گروه بازیگران این نمایش بینا فرهنگی متشکل از آروند دشت‌آرای از ایران، مارین ون هولک از هلند، آروشا بیگی از ایران، مالته شولتز از آلمان، دیبا خاتمی از ایران، میخائیل بلوس از هلند، استوار تدنیسون از انگلستان و آزاده میرزایی از ایران هستند.

 «درباره تصویرت از من تجدیدنظر کن» پروژه پژوهشی – اجرایی است که در قالب یک کمپین از سال ٩٢ آغاز شده و تاکنون نمونه‌هایی از آن در کشورهایی نظیر هلند روی صحنه رفته و بناست تا ۳ سال دیگر نیز اجراهای مختلفی در نقاط مختلف دنیا داشته باشد.

در این اجرا چهره‌هایی نظیر: ابراهیم اصغرزاده، هادی خانیکی، فرزانه طاهری، مینو مرتاضی، حافظ موسوی، فریدون مجلسی، احسان شریعتی، شیوا دولت آبادی، محمود حسینی زاد، لیلی فرهادپور، مرضیه وفامهر، شهاب طباطبایی، پوریا عالمی، احمدرضا دالوند، جواد طوسی، ناصر صفاریان، ژاله صامتی، هانا کامکار، رضا سرور، حافظ آهی، مونا زندی حقیقی، شبنم فرشادجو، میترا الیاتی، اسدالله امرایی، آیدا عمیدی، بهاره رضایی، مسعود دلخواه، خداداد جلالی، علی زرینی، خسرو نقیبی و… حضور داشتند. این اجرا فقط تا پایان هفته روی صحنه می‌رود و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

پایان پیام

خروج از نسخه موبایل