اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

مشکل لنتی تیم ملی فوتبال

خبرهای داغ ۳۰ مهر را می‌خوانید:

تا حالا هر نوع مشکلی سخت‌افزاری در ورزش کشور دیده بودیم به جز خرابی لنت ترمز. افشین پیروانی سرپرست تیم ملی فوتبال در گفت‌و‌گویی از مشکلات تیم ملی گلایه کرد و گفت: «اگر امکانات ما مثل چمن و لباس درست باشد، دیگر بهانه‌ای دست کسی نمی‌دهیم. ۵ سال است که اتوبوس ما لنت‌هایش صدا می‌دهد! هر روز هم می‌گویند تازه عوض کردیم».
بله خب، مربی مدرن بهانه مدرن می‌خواهد و زمین صابونی و هوای بارانی دیگر کاربرد ندارد.
بسیاری از خبرگزاری‌ها به پست جالب حسام‌الدین آشنا در فضای مجازی پرداخته‌اند. مشاور فرهنگی رئیس جمهور نوشت: ‏«لطفا برای وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش افرادی را که مناسب می‌دانید با ذکر دلیلی مختصر معرفی فرمایید.». جناب آقای آشنا باید بداند اگر نظر مردم در انتخاب وزیران و مشاوران ملاک بود که کار به اینجا نمی‌کشید!
فیلم «سیانور» در دومین روز اکرانش اتفاقى جالب رقم زد و توانست در سینماهاى آزادى، کورش و ملت به سانس فوق‌العاده برسد.  قصه آخرین ساخته بهروز شعیبی در دهه ۵۰ می‌گذرد. توجه رسانه‌ها به این موضوع شاید به این دلیل است که کسی انتظار فروش موفق در روزهای آغازین برای این فیلم نداشت. اما ما هم توصیه می‌کنیم سیانور را ببینید. ضرر نمی‌کنید. سیانور خوش‌ساخت‌ترین فیلم سال است.
خبر داغ پایانی خبری باورنکردنی است. خبری مبنی بر برخورد یک قطار با عابر پیاده در یک زیرگذر در شهرستان قائم‌شهر. مصدوم این حادثه که مردی ۸۵ ساله بود، دچار آسیب‌های متعدد شد اما زنده ماند.
یعنی آدم در زیرگذر با قطار شاخ به شاخ بشود اما در پیاده‌رو با موتورسوار برخورد نکند.

پایان پیام

گزارش‌گر: محجمد پورخداداد

کد خبر : 27095

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=27095

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.