آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آمار فروش فیلم‌های روی پرده

به گزارش پایگاه خبری گلونی، پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی در حال اکران آخرین آمار فروش فیلم‌های خود را اعلام کردند.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران گفت: فیلم «فروشنده» که همچنان علاوه بر سینماهای هنر و تجربه،در پردیس‌های کورش و آزادی هم اکران می‌شود تا کنون ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او همچنین اضافه کرد: فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان یک میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان و فیلم «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی  یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومانفروش داشته است.

به گفته سرتیپی فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور هم که در تهران ۲۶ سالن را در اختیار دارد ۲ میلیاد و ۵۰۰ میلیون تومان در کل کشورفروش داشته است.

او یادآور شد: فیلم «یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی هم با احتساب رقم ۲۰۰ میلیون تومانی از اکران سیار،به فروش ۹۲۰ میلیون تومان در کشور رسیده است.

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا هم درباره آخرین رقم فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: هفته گذشته فروش فیلم صدردرصد رشد داشت و با افزایش ۱۰ سالن سینمایی در تهران، این فیلم پس از  هشت روز نمایش، ۱۲۵ میلیون تومان فروخته است.

او با اشاره به اینکه لاک قرمز در حال حاضر در ۱۷ سالن سینمایی تهران نمایش داده می‌شود، افزود: این فیلم در چهار سالن مشهد وشیراز هم اکران می‌شود و امیدواریم در سینماهای دیگری هم در شهرستان‌ها به نمایش در بیاید.

آخرین آمار فروش فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی هم طبق گفته فیاض پارسیان (مدیرفروش موسسه سیمای مهر) ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در کشور بوده است. این فیلم در هفت سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرستان نمایش داده می‌شود.

آمار فروش فیلم‌های روی پرده

پارسیان با اشاره به اینکه برخی سالن‌ها، سانس‌های نمایش این فیلم را کم یا حذف کرده اند، گفت: البته ۴۵ اکران دانشجویی هم داشته‌ایم که آمار فروش آن‌ها مشخص نیست و تعداد زیادی دانشگاه دیگر هم درخواست نمایش این فیلم را ارائه کرده‌اند.

همچنین حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان آخرین آمار فروش فیلم «مشکل گیتی» به کارگردارنی بهرام کاظمی را ۲۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته وی این فیلم که اکران آن از روز گذشته در یکی از شهرستان آغاز شده است فعلا در ۲۱ سالن سینمایی تهران نمایش داده می‌شود.

آمار فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده هم تاکنون در تهران به یک میلیارد و ۷۲۷ میلیون تومان رسیده است و با درنظر گرفتن فروش ۹۵۵ میلیونی در شهرستان‌ها، آخرین رقم فروش کلی آن به حدود دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

این فیلم در حال حاضر در ۶ سالن سینما تهران و ۱۵ سالن شهرستان اکران می‌شود.

فیلم شرفناز به کارگردانی حسن نجفی هم طبق اعلام محمدرضا فرجی از حوزه هنری، به فروش کلی ۷۵۰ هزار تومان رسیده است.این فیلم در تهران چهار سالن سینما را در اختیار دارد و اکران آن در شهرستان‌ها از هفته آینده آغازمی‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 28914 ساعت خبر : 7:21 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=28914
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات