هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

برگزاری در حلقه رندان در آخرین روزهای پاییز

تازه‌ترین برنامه شب شعر «در حلقه رندان» ساعت ۱۷ یک‌شنبه ۲۸ آذرماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلونی، تازه‌ترین برنامه شب شعر «در حلقه رندان» ساعت ۱۷ یک‌شنبه ۲۸ آذرماه در تالار  سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

«در حلقه رندان» نخستین و همچنان معتبرترین شب شعر طنز کشور است که به همت ابوالفضل زرویی نصرآباد که اولین مدیر دفتر طنز حوزه هنری بود، برپا شد. اولین برنامه «در حلقه رندان» در مردادماه ۱۳۸۰ برگزار شد و پس از آن پیوسته یا با وقفه برگزار شده است. ایجاد فضایی فرهنگی برای ارائه آثار طنزآمیز، کشف و پرورش استعدادهای جوان در زمینه طنز، حمایت و هدایت طنزپردازان جوان در جهت ارتقای سطح دانش تخصصی طنز، از اهداف دفتر طنز در راه‌اندازی شب‌های شعر طنز «در حلقه رندان» بوده است.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه که در آن هنرمندان طنزپرداز تهران و سایر شهرها، سروده‌های طنز با مضامین مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … را برای حاضران می‌خوانند، می‌توانند ۲۸ آذرماه ساعت ۱۷ در تالار سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ حضور داشته باشند.

گفتنی است پس از این برنامه نیز، شاعران و نویسندگان عرصه طنز ساعت ۱۹:۳۰ در سالن سلمان هراتی حوزه هنری در برنامه «محفل طنز» حاضر شده و به بحث‌های کارشناسی پیرامون ادبیات با محوریت طنز خواهند پرداخت.

پایان پیام

کد خبر : 29062 ساعت خبر : ۱۰:۵۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=29062

اشتراک در نظرات
اطلاع از
1 دیدگاه
چیدمان
اولین نظرات آخرین نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات

تازه‌ترین برنامه شب شعر «در حلقه رندان» ساعت ۱۷ یک‌شنبه ۲۸ آذرماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.