پردیس تئاتر تهران افتتاح می‌شود

پردیس تئاتر تهران از ماه بهمن و به مناسبت دهه مبارک فجر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری گلونی، با آغاز فعالیت «پردیس تئاتر تهران» و افتتاح این مرکز به‌عنوان یک مجموعهٔ بزرگ تئاتری، نمایش «من…» به‌عنوان تولید این مرکز نمایشی جدید روی صحنه می‌رود. نمایش «من….» به نویسندگی و کارگردانی و طراحی فرهاد تجویدی اثر برگزیده «دومین جشنواره تئاتر شهر» و «سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» از چند هفته قبل تمرینات خود را برای آماده‌سازی اجرا در پلاتو شماره یک این مجموعه آغاز کرده و در مراحل پایانی آماده‌سازی است. این نمایش به‌عنوان نمایش افتتاحیه سالن اصلی این مرکز در ماه بهمن و اسفند روی صحنه خواهد بود.
نمایش «من….» روایت نمایشی از زندگی مردمان شهر و رفتار اجتماعی آن‌ها در برابر یکدیگر است که تضاد رفتاری اشخاص جامعه در چند تابلو نمایشی را نشان می‌دهد. شیوه اجرایی این نمایش تلفیقی و مدرن که مبتنی بر بدن و حرکت گروهی است با تصویرسازی هیجانی یک نوع وضعیت مطلوب انسانی را تجسم می‌کند.
این مجموعه با داشتن ۱۰ سالن نمایشی و امکانات مختلف در منطقه شرق تهران واقع در اتوبان امام علی جنوبی، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق) خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، جنب فرهنگ‌سرای خاوران واقع شده است.
پایان پیام

کد خبر : 31756 ساعت خبر : 0:27 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=31756
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات