گربه‌ی پناهنده و آبروریزی کانال‌های تلگرامی

پایگاه خبری گُلوَنی، عبدالرضا شهبازی: چند روز پیش یکی از دوستان رسانه‌ای فیلم کوتاهی برایم ارسال کرد. فیلمی که در آن حکایت گربه‌ای بود که از سرما به اورژانس یکی از بیمارستان‌ها پناه آورده بود!

یکم: در این فیلم کسی که آن را ضبط وثبت کرده بود، چندبار بر روی نام بیمارستان زوم می‌کند تا نشان دهد چقدر علاقه‌مند به حوزه بهداشت و درمان است. حالا بماند که از این فیلم چه زورگیری‌های رسانه‌ای می‌خواهد بشود و هدف از این فیلمبرداری چه بوده و به دنبال چه چیزی هست.

دوم: این دوست رسانه‌ای ما آرام و بیخ گوشی به ما گفت که گروه‌های زیادی به دنبال این فیلم بوده‌اند تا آن را در فضای مجازی منتشر کنند و آبروی بهداشت و درمان را ببرند و ما هم کلی از ایشان تشکر کردیم بابت آبروداری‌ که کرده و نگذاشته آبروی سازمان عریض و طویلی را به همین سادگی از بین ببرند. سازمانی که در دور‌ترین و صعب‌العبور‌ترین نقطه جغرافیای این استان در حال خدمت‌گذاری است.

سوم: حکایت این گربه و پناه‌آوردنش را به اورژانس بیمارستان بر اساس سرما با گروهی از مدافعان حیوانات و محیط زیست در میان گذاشتم و گفتم اگر کاری نکنند، این گربه ملوس که باعث آبروریزی ما شده، حکم به قتلش خواهیم داد. حالا خود دانی و نجات این گربه از دست اهریمنی چون من!

چهارم: جلسه فوق‌العاده‌ای تشکیل دادیم و از رئیس شبکه و رئیس بیمارستان خواستیم به هر شیوه ممکن گربه متجاوز را دستگیر و با حضور مدیران رسانه‌های مجازی آن را به سزای عملش برسانند.

پنجم: هنوز از گروه مدافعان حیوانات جوابی نگرفته بودیم که نیمه‌های شب تلفن همراهم زنگ خورد. گوشی را برداشتم پشت خط رئیس شبکه بود که ذوق‌زده فریاد زد دستگیر شد. آن را گرفتیم. چکارش کنیم؟ شوکه شده بودم. ذهنم به گذشته‌های دور رفت. به کتاب درسی سال‌های دور که آن دانشمند به کشف جدیدی رسیده بود و فریاد می‌زد یافتم یافتم. و ما امروز…

ششم: از دوستان رسانه‌ای‌ام این انتظار را دارم نگذارند گروهی اندک با ایجاد کانال‌های تلگرامی چندنفره به اسم رسانه باعث آبروریزی جامعه بزرگ رسانه‌ای استانم باشند. رسانه‌های شریفی که تمام زندگی خود را وقف رسانه و توسعه استان کرده‌اند.

هفتم: یک سوال هم از آن دوستی دارم که اقدام به فیلمبرداری از آن گربه کرده. به‌راستی اگر اتوموبیلی همین گربه را زیر چرخ بگیرد، خود شما از آن گربه له‌شده فیلم نخواهید گرفت و فریاد بر نخواهید آورد که چه انسان‌های بی‌رحمی وجود دارند. ‌ای کاش به جای فیلمبرداری، سراغ رئیس بیمارستان می‌رفتی و با کمک آن‌ها، گربه را به جای امنی می‌بردید و ر‌هایش می‌کردید. این ‌ای کاش‌ها در زندگی ما وجود دارد که نیاز به پاسخ دارند، آن هم تنها از طرف خودمان بی‌آن‌که کسی را سرزنش کنیم.

پایان پیام

کد خبر : 31433 ساعت خبر : ۱۰:۳۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=31433

1 نظر
  1. نرگس روحانی می گوید

    سلام از سال ۷۷ انجمن حمایت حیوانات با مدیریت استاد دانشگاه تهران دکتر سید جاوید ال داوود شروع بکار کرده و این انجمن با انجمن های داعش حیوانات که کارش هو و جنجال است فرق دارد انجمن اکنون در یوسف اباد مدبر ۵ بیمارستان حیوانات زده ان حیوان را به انجا نزد دکتر جوالچی ببرید با سپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.