مانی رهنما و کنسرت شب گل و صدا در نیاوران

مانی رهنما و کنسرت شب گل و صدا در نیاوران

مانی رهنما ۵ اسفندماه با کنسرت شب گل و صدا در  فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری گلونی مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ پس از اجرای موفقیت آمیزی که دی‌ماه امسال درفرهنگسرای نیاوران داشت در پنجمین شب از آخرین ماه فصل زمستان دوباره با کنسرت “شب گل و صدا” در این فرهنگسرا به روی صحنه خواهد رفت.

رهنما در این برنامه که منتخبی از قطعه های پرطرفدار خود ،از جمله “پرنده ” و “من و تو” را روی صحنه می برد، عنوان داشت: با توجه به استقبال خوب مخاطبان از اجرای قبلی، می‌خواستم دراین اجرا شبی متفاوت برای طرفدارانم به وجود بیاورم.

وی افزود: در این اجرا همراه با پیانوی رضا تاجبخش دو نوازنده مهمان نیز خواهیم داشت همچنین صبا راد قطعاتی را بصورت دکلمه خوانی بامن همراهی  می‌کند. همچنین طراحی صحنه و تهیه کنندگی این اجرا نیز به عهده صبا راد می‌باشد.

خواننده‌ی مرسدس، با بیان اینکه، پس ازمدتی سکوت که هر هنرمندی برای بازسازی کارهای هنری خود به آن نیازدارد، پرانرژی با سه مجموعه جدید به صحنه موسیقی کشور بازگشته گفت: یک آلبوم ازاین سه مجموعه تا آخر امسال منتشر و روانه بازارخواهم کرد و دومین آلبوم نیزازاین مجموعه تا اردیبهشت ماه سال جدید ،روانه بازار موسیقی کشور می شود ،تعدادی تک تراک نیزآخرین بخش این مجموعه را تشکیل می دهد که دراین اجرا ازآنها رونمایی می‌شود، همچنین درکنسرت پیش رو، یک قطعه از آلبوم جدید با حضور تنظیم کننده این قطعه برای مخاطبان اجرا می‌شود .

رهنما که تلاش می کند در آلبوم جدید با حفظ هویت اصلی آثار خود قطعه‌هایی  متفاوت با دیگر آثارش تولید کند در این خصوص افزود: این تفاوت در مواردی مانند به روز شدن آثار نیز دیده شده است.

گفتنی است کنسرت مانی رهنما ۵ اسفندماه ساعت ٢٠  درسال خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

پایان پیام

کد خبر : 36207 ساعت خبر : ۰:۵۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=36207
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات