اسامی عکاس‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

به  گزارش پایگاه خبری گلونی، اسامی ۲۵ عکاس در بخش مسابقه تک عکس صنعتی و تبلیغاتی و ۴ عکاس در بخش مسابقه مجموعه عکس چهارمین جشنواره «فیلم و عکس فناوری و صنعتی» اعلام شد.

اعضای هیات انتخاب و داوران بخش عکس این جشنواره شامل محمود کلاری، شهاب‌الدین عادل و داریوش کیانی از میان آثار متقاضی، عکس‌های راه یافته به بخش مسابقه مجموعه و تک عکس صنعتی و تبلیغاتی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را معرفی کردند.

بنابر اعلام حسن هندی مدیر بخش عکس جشنواره، اسامی عکاس‌های راه یافته به بخش مسابقه که آثارشان در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت عبارتند از:

تک عکس صنعتی: (۲۶ عکس)

پدرام صفرزاده، امیرعلی جوادیان، اسماعیل احمدی، مجید یزدانی، مجید آزادی احمدآبادی، پویا شاملی، حمید عزیزی خانقاهی، داریوش زرین خط، محمد خیاطی، مرجان شیرازی، مریم‌السادات طباطبایی‌ صدیق، رضا رادپور، سروش جوادیان، سید پیمان تفرشی، نسیم همتی، عارف نامور، عرفان سامانفر، فرشید اصغری

مجموعه صنعتی و تبلیغاتی: (۷ مجموعه)

آرش جوادی، احسان تحویلیان، امید پور آذر، محمد آزادی، موسسه فرهنگی تحریر کارگاه خیال

تک عکس تبلیغاتی: (۱۴ عکس)

سیما رجایی اربابی، سعیده ابراهیمی، پویا طالبی، آزیتا بیات، مهشید زارع کاریزی، یلدا محمدخانی، مسعود مختاری

بر اساس این گزارش، چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، ۹ و ۱۰ اردیبهشت سال آینده به دبیری مسعود نجفی در عسلویه برگزار می‌شود. این جشنواره توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با حمایت شرکت ملی پتروشیمی ایران با همکاری مراکز پتروشیمی فعال در عسلویه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی برگزار می‌شود.

برای اولین‌بار است که عسلویه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و پتروشیمی خاورمیانه، میزبان برپایی یک رویداد سینمایی می‌شود.

جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی برگزار می‌شود. چهارمین دوره این رویداد سینمایی با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار خواهد شد.

پایان پیام

 

کد خبر : 38899 ساعت خبر : 2:46 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=38899
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات