هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

فیلم‌های آخر هفته‌ی سیما

به گزارش پایگاه خبری گلونی، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «در دل دریا»، «پنگوئن‌های آقای پاپر»، «نان شب»، «طوفان شش درجه»، «ول کن دستمو»، «حمله صفر روزه»،  «آدم‌کش»، «غذای دریایی»، «کیفر»، «روز درهای باز»، « صدا‌ی سکوت»، «پاندای کنگ فوکار۲»، «لبه تاریکی»، «تحفه هند»،  «حلال و حرام» و «چیزی نگو» جمعه  ۱۸ فروردین‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «در دل دریا»  به کارگردانی «ران هاوارد»، جمعه ۱۸ فروردین‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم بر اساس یک رویداد واقعی در سال ۱۸۲۰ می‌باشد. جایی که ناخدا و خدمه‌ی یک کشتی صید موجودات دریایی گرفتار نهنگی غول پیکر شده و به مدت ۹۰ روز در دریا اسیر این موجود می‌شوند.

در این فیلم سینمایی «کریس همسورث» و «بنجامین واکر» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

انیمیشن سینمایی «پنگوئن‌های آقای پاپر» به کارگردانی‌ «مارک واترز»، جمعه ۱۸ فروردین‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی «جیم کَری» و «کارلا گوگینو» در مورد شش پنگوئنی است که مردی به نام «پاپِر» از پدرش به ارث برده است. آقای «پاپر» یک تاجر جوان است که از همسرش جدا شده و با دو فرزندش رابطه خوبی ندارد! او به خانه جدیدی نقل مکان کرده است که در منطقه‌ای سرد است، نامه‌ای از پدرش دریافت می‌کند که در آن نامه او صاحب شش پنگوئن شده است، «پاپر» از این ارثیه پدری خوشحال نیست و پنگوئن‌ها برای او دردسرساز هستند، روزی فرزندانش به خانه او می‌آیند و پنگوئن‌ها را می‌بینند و بسیار خوشحال می‌شوند. از این‌پس به خاطر وجود پنگوئن‌ها، بچه‌ها هر روز به دیدن پدر می‌آیند و با او بازی می‌کنند و رابطه خوبی بین آنها برقرار می‌شود. زمان می‌گذرد و «پاپر» که با فرزندانش رابطه خوبی برقرار کرده است، به همسرش پیشنهاد می‌دهد تا به خانه بازگردند.

فیلم تلویزیونی «نان شب» به کارگردانی «هادی رحیمی»، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم در مورد زندگی یک مکانیک سیار به‌نام «همتی» است که یک شب تا صبح روایت می‌کند. او در اتوبان و در حین انجام کار با افراد مختلفی مواجه می‌شود…

«سیروس همتی»، «قدرت الله ایزدی» و «کاظم افرندنیا» بازیگران این فیلم هستند.

شبکه سه سیما

فیلم‌ سینمایی «طوفان شش درجه» به کارگردانی دیک لاوری، جمعه ۱۸ فروردین ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی توماس گیبسن، نانسی مک‌کوئن، چاندرا وست، بریان کلینسن، آمده است:  عظیم‌ترین طوفان قرن از غرب قاره آمریکا به سمت شرق می‌رود. گروهی سرمایه‌دار که با همکاری چند سناتور که انحصار برخی نیروگاه‌های تولید برق را در اختیار دارند با سوء مدیریت باعث می‌شوند درحین طوفان و قطع برق خسارات و تلفات بیشتری به مردم وارد شود و…

فیلم‌ تلویزیونی «ول کن دستمو» به کارگردانی مجتبی چراغعلی محصول ۱۳۸۸ است که جمعه ۱۸ فروردین ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می شود .

در خلاصه داستان فیلم با بازی سیروس گرجستانی، علی صادقی و نفیسه روشن آمده است: صابر یک زندانی  است که دوران محکومیت خود را به خاطر چک برگشتی اش در زندان می گذراند. دختر و دامادش به زندان می روند و از رئیس زندان خواهش می کنند، او را چند روز برای مراسم عروسی شان آزاد کند. رئیس زندان با وجود سنگینی پرونده، دو روز به صابر اجازه مرخصی می دهد. صابر به همراه یک مأمور به نام اکبری، از زندان خارج می شود تا …

فیلم سینمایی «حمله صفر روزه» به کارگردانی ، جمعه ۱۸ فروردین ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می شود.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «آدم‌کش» به کارگردانی « هو شیائو شین»، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان در قرن نهم در «چین» شروع می‌شود، زمانی که دو قدرت امپراتوری و نیروهای نظامی در «ویبو» در صلحی ناپایدار در «چین» زیست می‌کنند. دختری نزد استاد خود آموزش می‌بیند و به یک آدم‌کش حرفه‌ای تبدیل می‌شود اما احساسات زنانه او مانع انجام برخی از مسئولیت‌ها و مأموریت‌هایش می‌شود و استاد از او ناامید می‌شود. او باید مردی را بکشد که هم‌بازی کودکی او بوده و حالا همسرش نیز باردار است….

«شو کی» و «چانگ چن» بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «غذای دریایی» به کارگردانی «آن هو گوه»، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: یک گربه ماهی کوچک با یک نهنگ گوشتخوار دوست است. یک روز چند تخم گربه ماهی روی صخره‌ای مرجانی پیدا می‌کند و خوشحال می‌شود که اقوامش را دیده، اما دو ماهیگیر تخم‌ها را با خودشان می‌برند. در کف اقیانوس یک مارماهی درصدد فرمانروایی به اقیانوس و خوردن ماهی‌های بیشتر است. یک لاک‌پشت دانا به گربه ماهی می‌گوید که او می‌تواند خارج از آب نفس بکشد! گربه ماهی به خارج از آب می‌رود تا تخم‌های اقوامش را پیدا کند.

فیلم سینمایی «کیفر» به کارگردانی«دنی دلا توره» ، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «لوئیس توسار» خواهیم دید: «کارلوس» رییس بانک است که با دو فرزندش و همسرش زندگی خوبی دارد یک‌روز که بچه‌هایش را می‌خواهد به مدرسه ببرد یک ناشناس تماس گرفته و به او می‌گوید که اگر هر کدام از آنها از ماشین پیاده شوند بمبی که در ماشین کار گذاشته منفجر خواهد شد.

فیلم سینمایی «روز درهای باز» به کارگردانی «مارک ایوانز»، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش آفرینی «استفان فری» خواهیم دید: سه دوست قدیمی، «رابرت» یک پروفسور هنر و نقاشی، «مایک» مردی موفق در صنایع و «الن» یک کارمند بانک؛ هر یک با انگیزه‌ای مختلف و شخصی تصمیم می‌گیرند برای دزدیدن چند تابلوی نقاشی از بانک گنجینه آثار نقاشی با هم همکاری کنند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی« صدا‌ی سکوت» به کارگردانی «رضا اسدی» ، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکـه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم در مورد دکتر «رضا رادفر حین عمل جراحی اسد چنگیزی که فردی خلافکار بوده و در عملیات پلیس گلوله خورده بیهوش می شود و اسد براثر سکته مغزی در جریان همان عمل جراحی می میرد. رضا که مدتی است دچار تلاطم روحی شده، با نظر شورای بیمارستان از انجام عمل جراحی معلق و مجوزش موقتاً لغو می شوداخیراً رضا چهره ی کسی را در رؤیاهایش می بیند. او با دنبال کردن موضوع به این شخص می رسد؛ طاها حیدری، کسی که از اسد چنگیزی شکایت داشته ،رضا حین مواجهه با طاها در می یابد که او غده ای کهنه در گردنش دارد که به دلیل مشکلات مالی قادر به عملش نبوده است و

در فیلم تلویزیونی«حسن جوهرچی»، «نیلوفر شهیدی» و «عبداله صادقی» » هنرنمایی کرده اند.

شبکه کودک

انیمیشن «پاندای کونگ‌فو کار ۲» به کارگردانی «جنیفر یو نلسون»، جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۲۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

نقش اصلی این داستان «پو»، پس از اینکه به عنوان جنگجو در قسمت قبل انتخاب شد به دنبال هویت و پدر و مادر اصلی خود می‌گردد. در این راه شاهزاده‌ای که قصد حکومت بر «چین» را دارد سد راه او می‌شود و «پو» باید این شاهزاده را شکست دهد….

شبکه افق

فیلم سینمایی «لبه تاریکی» به کارگردانی «مارتین کمبل»، جمعه ۱۸ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: تنها دختر «توماس» که از ماموران پلیس بین‌الملل است، در مقابل منزل پدرش مورد هدف گلوله عده‌ای ناشناس قرار می‌گیرد و کشته می‌شود و «توماس» تصمیم می‌گیرد خود پرونده این قتل را در «بوستون» به‌دست بگیرد و قاتل را شناسایی نماید. او متوجه می‌شود دخترش آلوده به مواد رادیو اکتیو بوده زیرا در یک سازمان تولیدات هسته‌ایی مشغول بکار و از محققان و دانش‌پژوهان آن سازمان بوده است. توماس با اطلاعاتی که از نامزد اما به دست میآورد میخواهد تا راز این قتل را پیدا کند؛ او در مییابد که فعالیت‌های این سازمان زیر نظر دولت آمریکا برای ساخت سلاح‌های هسته ای و صادر کردن آنها به کشورهای اروپایی است.

در این فیلم سینمایی«مل گیبسون»، «ری وینستون» و «دنی هوستون»، ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلمهای سینمایی و تلویزیونی «تحفه هند»،  «حلال و حرام» و «چیزی نگو» جمعه ۱۸ فروردین‌ماه ساعت ۱۱،  ۱۷:۱۵ و۲۱:۳۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

پایان پیام

 

کد خبر : 39234 ساعت خبر : ۷:۵۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=39234

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x