فیلم‌های آخر هفته شبکه یک سیما

فیلم‌های آخر هفته شبکه یک سیما

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از روابط عمومی شبکه یک، پنجشنبه شب ۱۷ فروردین فیلم سینمایی مردی به نام ایپ حدود ساعت ۱۵ : ۲۲، فیلم سینمایی در دل دریا جمعه عصر حدود ساعت ۱۶ و مینی سریال بازرس جو جمعه شب حدود ساعت ۱۵ : ۲۲ دقیقه پخش می‌شود.

فیلم مردی به نام ایپ به کارگردانی ویلسون ایپ، محصول مشترک دو کشور چین و هنگ کنگ است که در سال ۲۰۱۵ تولید شده است.

فیلم‌های آخر هفته شبکه یک سیما

این فیلم موضوعی حادثه‌ای دارد که در آن دانی ین، لین هونگ و جین ژانگ ایفای نقش کردند. این فیلم در سال ۱۹۵۹ و در هنگ کنگ اتفاق افتاده است. او مربی هنرهای رزمی به ویژه کونگ فو به سبک وینگ چان است. روزی عده‌ای از اراذل و اوباش تحت ریاست شخصی به نام فرانکی، به مدرسه‌ای که پسر ایپ من در آن درس می‌خواند میروند و آنجا را به هم ریخته و می‌خواهند مدیر مدرسه را مجبور به فروش ملک مدرسه بکنند. در این موقع ایپ من که در آن نزدیکی بوده و متوجه قضیه می‌شود، وارد عمل شده و ….

فیلم سینمایی در دل دریا با نام اصلی In the Heart of the Sea هم محصول ۲۰۱۵ سه کشور استرالیا، آمریکا و اسپانیا است که موضوعی حادثه‌ای دارد. ران هاوارد کارگردان و کریس همسورس، کیلیان مورفی و براندن گلیسون بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان آن آمده است: در سال ۱۸۵۰ نویسنده معروف هرمن ملویل برای تکمیل رمان خود به جزیره نانتاکت در نیوانگلند می رود و با اصرار فراوان از آخرین بازمانده کشتی صید نهنگ اسکس، توماس نیکلسون می‌خواهد تا ماجرای غرق شدن کشتی را برای او بازگو کند. هرمن ملویل براساس سرگذشت توماس و همراهانش در اواخر سال ۱۸۵۰ رمان خود به نام موبی دیک را منتشر کرده و به موفقیت بزرگی دست می‌یابد.

یکی از قسمت‌های مینی سریال بازرس جو که  ژان رنو مشهور بازیگر فیلم لئون حرفه‌ای بازی می‌کند جمعه شب پخش می‌شود. در این فیلم بازرس جو با استفاده از دانش جامع‌اش از تاریخ، از جنایت‌های مختلفی در سراسر پایتخت فرانسه پرده برمی‌دارد.

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

پایان پیام

 

کد خبر : 39154 ساعت خبر : 0:20 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=39154
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات