چارسو برای جشنواره جهانی آماده می‌شود

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از ستاد خبری سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، پردیس سینمایی چارسو برای انجام وظایف فرهنگی خود با هدف افزایش مستمر سطح کیفی فضای سینمایی و هنری، بعد از تجربه موفق برگزاری جشنواره جهانی دوره قبل نسبت به بررسی نقاط قوت و شناسایی موارد قابل ارتقا این پردیس، برای جشنواره سی و پنجم اقدامات تازه‌ای انجام داده است.

راه اندازی سیستم‌های IP phone و IP TV برای پوشش بهتر وقایع جشنواره و اطلاع‌رسانی سریعتر اخبار و رویدادهای کاخ یکی از این اقدامات است. همچنین یکی از مشکلات سال گذشته نحوه پخش زنده برنامه‌های ساخته شده توسط گروه تولید کننده در فضای کاخ جشنواره بود که با سرمایه گذاری قابل توجه، در این دوره با نصب ویدئو وال در هفت موقعیت از فضای بازار و پردیس چارسو امکان پخش با کیفیت کلیه برنامه‌های تولیدی توسط جشنواره ممکن شده است.

یکی از تغییرات مهم این پردیس را باید در افزایش سطح کیفی پخش تصاویر در سالن‌های سینما دانست. به طوری که علاوه بر سالن اصلی که مجهز به سیستم پخش D است، یک دستگاه دیگر D cinema مدل ۲۰۳۰ Barco با قدرت lumens 12000 برای سالن پنج خریداری شده و همچنین پروژکتور پخش سالن چهار ازlm 6000 به lm 12000 فول اچ‌دی ارتقا داشته است.

پردیس سینمایی چارسو با تکیه بر تمام توان تخصصی نیروهای اجرایی و خدماتی خود، به دنبال میزبانی آبرومندی برای سینمای ایران نزد مهمانان داخلی و خارجی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر است.

سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

پایان پیام

 

کد خبر : 40352 ساعت خبر : 12:43 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=40352
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات