میزبانی تئاتر شهر از آثار جشنواره تئاتر دانشگاهی

میزبانی تئاتر شهر از آثار جشنواره تئاتر دانشگاهی

پلاتو اجرا و تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر از روز شنبه شانزدهم اردیبهشت‌ماه میزبان آثار به صحنه رفته در بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، تعدادی از آثار نمایشی به صحنه رفته در بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی از روز شنبه ۱۶ تا پایان روز جمعه ۲۲ اردیبهشت در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.
طبق تازه‌ترین برنامه ارائه‌شده از سوی دبیرخانه بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی از ساعت ۹ تا ۲۱ روز شنبه ۱۶  تا یکشنبه ۱۷ اردیبهشت «کارگاه تمرین اجرا»  در پلاتو اجرا برگزار می‌شود.
از روز دوشنبه ۱۸ تا چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت هم ساعت ۱۵ و ۱۷ به ترتیب نمایش‌های «رویای کولی آشفته» به کارگردانی امین محمدی در یک روز و «پاریس آبی/سفید/ قرمز» به کارگردانی سروش طاهری طی دو روز در پلاتو اجرا به صحنه می‌روند. این در حالی است که روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت در همین تالار «کارگاه تمرین اجرا» برگزار می‌شود. اجرای کارگاهی «ولمینسکی» از کشور لهستان نیز روز جمعه ۲۲ اردیبهشت در پلاتو اجرا تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

میزبانی تئاتر شهر از آثار جشنواره تئاتر دانشگاهی
تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر نیز از ساعت ۱۳ تا ۱۶:۳۰ روز جمعه ۲۲ اردیبهشت نیز میزبانی بخش سمینارهای پژوهشی بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران را به عهده گرفته است.
در این بخش به ترتیب مقالات «مطالعه تحلیلی- تطبیقی نقش آموزش دانشگاهی تئاتر در پیشبرد تئاتر شهرستان‌های کرمان، تبریز و اراک» با سخنرانی سام ایزدی خالق آبادی، «نوشتار زنانه در نمایش‌های شادی‌آور زنان» با سخنرانی سپیده شمس، «ایده دراماتورژی فلسفی: صورت هرمنوتیکی مفهوم امر تراژیک نزد نیچه» با سخنرانی سعید نیکو رزم، «سازوکار پنجره‌ای کانونی‌شدگی در واسازی روایت نمایش هملت» با سخنرانی احسان آجرلو، «بررسی کمی آثار ترجمه‌شده و تالیفی درباره نظریه  تئاتر برشت در ایران» با سخنرانی سمانه زارع پور، «بررسی سنت و مدرنیته در پایان‌نامه‌های سال‌های ۴۳ تا ۵۷  دانشجویان مقطع کارشناسی رشته نمایش تهران» با سخنرانی رضا نادری، «دولت، دانشگاه، تئاتر خصوصی» با سخنرانی سجاد یاری در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر ارائه می‌شود.

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

پایان پیام

کد خبر : 42223 ساعت خبر : ۳:۰۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=42223
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات