اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

نوای گروه موسیقی بانوان مهوار در نیاوران

کنسرت ویژه بانوان گروه”مهوار” ویژه بانوان به سرپرستی و خوانندگی مهناز روستا چهارشنبه ٢٧ اردیبهشت ماه در فرهنگ‌سرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، بخش اول این کنسرت به آواز دشتی اختصاص دارد و در آن تصنیف‌های آتش دل، دیدی که رسوا شد دلم، چو مرغ شب، خدا کنه که خوابم نبره، من امشب شکنم ساغر و آمان به همراه چند تکنوازی اجرا می‌شود. بخش دوم برنامه نیز که در آواز اصفهان اجرا می‌شود به تصنیف‌های راز دل، باز آمدی ای آشنا، خداوندا چه می‌شد، جلوه بستان، مجنون تو، رفته از ساخته‌های همایون خرم و انوشیروان روحانی و  نارگیله (محلی) و آمان اوچوو (محلی) اختصاص دارد.

اعضای گروه موسیقی مهوار در این کنسرت عبارتند از مهناز روستا (خواننده و سرپرست گروه)، مینوقاسم پور ( قانون)، نیوشا به ریمانیکمانچه)، غزل مهدوی (پیانو) و عسل ملک زاده (دف)

تاکنون این گروه موسیقی اجراهای متعددی را در فرهنگ‌سرای نیاوران تجربه کرده است  که با استقبال خوبی از سوی بانوان علاقمندان به موسیقی کلاسیک ایرانی  همراه بوده است

گفتنی است گروه موسیقی مهوار ویژه بانوان ٢٧ اردبیهشت ساعت ٢١ در سالن خلیج فارس فرهنگ‌سرای نیاوران به روی صحنه می‌رود. علاقمندان جهت تهیه بلیط می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

پایان پیام

کد خبر : 42729

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=42729

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.