سینما فرهنگ از نمایش فیلم‌های تازه محروم شد

در آخرین جلسه شورای صنفی نمایش؛ از یکسو برخورد جدی با سینما فرهنگ به خاطر ادامه اکران آثار هنروتجربه در دستور کار قرار گرفت و ازسوی دیگر درباره چگونگی ادامه اکران دو فیلم “ویلایی‌ها” و “آشوب” راهکار ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، شورای صنفی نمایش که همواره دوشنبه‌ها تشکیل جلسه می‌داد به دلیل مصادف شدن دوشنبه ۱۵ خرداد با تعطیلی، جلسه فوق‌العاده‌ای را شنبه ۱۳ خرداد برگزار کرد. در این جلسه از یکسو برخورد جدی با سینما فرهنگ به خاطر ادامه اکران آثار هنروتجربه در دستور کار قرار گرفت و ازسوی دیگر درباره چگونگی ادامه اکران دو فیلم “ویلایی‌ها” و “آشوب” راهکار ارائه شد.

از قرار معلوم سینما فرهنگ برخلاف مصوبه شورای صنفی نمایش به نمایش آثار هنروتجربه ادامه داده و به خاطر بی‌توجهی به هشدارهای شورا و سه اخطار پیاپی، تا اطلاع ثانوی هیچ حواله جدیدی برای این سینما صادر نخواهد شد. اگر این سینما به نمایش آثار گروه هنر و تجربه خاتمه دهد، ممنوعیت صدور حواله لغو می‌شود.

همچنین مقرر شد؛ فیلم‌های سینمایی “زیر سقف دودی” و “رگ خواب” از چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه روی پرده بروند و براساس توافقات قبلی روزهای اکران این دو فیلم در ماه مبارک رمضان محاسبه نمی‌شود.

چنانچه صاحبان این دو فیلم تمایل نداشته باشند از امتیاز ویژه‌ای که شورا به مناسبت ماه مبارک رمضان درنظر گرفته استفاده کنند، اکران فیلم‌های سینمایی “ویلایی‌ها” و “آشوب” تا پایان شب‌های احیا در سینماهای سرگروهشان ادامه خواهد داشت.

پایان پیام

کد خبر : 43644 ساعت خبر : 11:58 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=43644
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات