عامل اسیدپاشی جنوب تهران دستگیر شد

منابع آگاه تایید کردند؛ اسیدپاشی شب گذشته تهران مسئله امنیتی نبوده و فرد مهاجم دستگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، شب گذشته؛ در ساعت یک نیمه شب؛ به دنبال درگیری دو مرد با یکدیگر در پارک فدائیان امام علی؛ یکی از آنها اقدام به اسیدپاشی به طرف مقابل می‌کند. بر اثر این اقدام؛ علاوه بر مرد دوم؛ اسید به صورت عده‌ای که دور آنها جمع شده بودند نیز پاشیده می‌شود.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بلافاصله پس از این اتفاق در شرح کامل این درگیری اظهار داشت: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد. این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها درمی‌گیرد. پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود بازمی‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.

قوامی (جانشین سخنگوی اورژانس) نیز با اشاره به مصدومیت ۱۴ نفر در پی دعوای شخصی منجر به اسیدپاشی گفت: این ۱۴ نفر مصدوم بلافاصله از سوی همکاران ما به بیمارستان‌های هفت‌تیر، فیروزگر و مطهری منتقل شده‌اند تا روال درمانی برای آن‌ها آغاز شود.

 هویت فرد مهاجم شناسایی شده است.

مهاجم؛ فردی به نام «م.ش» ۴۳ ساله ساعت ۱ و ۴۵ دقیقه بامداد به دلیل دعوای شخصی اقدام به اسیدپاشی کرده است.

خبرهای ایلنا حاکی از آن است که مجروحان حادثه به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری اعزام شده‌اند. همچنین فرد متهم دستگیر و پرونده وی برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی تهران ارجاع شده است.

همچنین اعلام شد این حادثه امنیتی نبوده و کاملا مربوط به دعوای شخصی است.

پیرحسین کولیوند (سرپرست اورژانس کشور) گفت:‌ حال همه مصدومان ماجرای اسیدپاشی مساعد است. جراحات وارد شده به مصدومان این حادثه سطحی و سوختگی در حد تاول بوده است و همه مصدومان ترخیص شده‌اند.

پایان پیام

کد خبر : 43935 ساعت خبر : 12:46 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=43935
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات