هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

ویژه‌برنامه‌های شبکه چهار سیما در ماه رمضان

به گزارش پایگاه خبری گلونی، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های گروه‌های مختلف شبکه چهار سیما معرفی شدند.

گروه‌های مختلف برنامه‌ساز شبکه چهار سیمابه مناسبت نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌های خود را به شرح زیر اعلام کرده‌اند:

سری هفتم  برنامه راز

سری هفتم از برنامه تلویزیونی «راز» با اجرای نادر طالب‌زاده در شب‌های ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. تهیه کنندگی سری هفتم از برنامه «راز» بر عهده محمدرضا محمدی نجات می‌باشد و قرار است در سری جدید موضوعات مرتبط با جنگ نرم و گفتمان انقلاب اسلامی با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.
جذابیت موضوعات و میهمانان در عرصه‌های مختلف که حرفی نو داشتند از جدی‌ترین مولفه‌های موفقیت مجموعه «راز» در سالهای گذشته بوده که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت خواهد شد.
برنامه «راز» در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود و قرار است در ماه مبارک رمضان شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ به صورت زنده در کنداکتور شبکه چهار سیما قرار گیرد.

رهیافت، پاسخ به شبهات دینی

«رهیافت» کاری از گروه فرهنگ و اندیشه دینی شبکه چهار سیما است که قرار است در آن شبهات دینی طرح و به آن پاسخ داده شود.
این برنامه به تهیه کنندگی محسن کرمی و با اجرای مشترک دکتر محمدتقی موحد ابطحی و محسن سُلگی در مدت زمان ۴۵ دقیقه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

محمد (ص) از نگاه غرب

مستند «محمد (ص) از نگاه غرب» عنوان ویژه‌برنامه دیگری از شبکه دانایی ویژه ماه مبارک است که هر شب بعد از اذان مغرب پخش می‌شود.

تحلیل ۱۷ سریال شاخص رمضانی

برنامه «گنبد مینا» با نمایش و تحلیل ۱۷ سریال شاخص رمضانی ویزه‌برنامه دیگری از شبکه چهار سیما است که واحد تامین برنامه آن را برای پخش در شب‌های ماه رمضان تدارک دیده است.
این برنامه در ۳۰ قسمت در مدت زمان ۲۰ الی ۳۰ دقیقه تهیه شده است و در آن قرار است ۱۷ سریال شاخص رمضانی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۵ پخش و بررسی شود.
«گنبد مینا» به تهیه کنندگی ملک ملکی هر سریال در دو قسمت پخش می شود و نکات اخلاقی و دینی موجود در آن توسط یک تیم نویسندگی هفت نفره به سرپرستی مهدی مافی استخراج و در قالب نریشن در برنامه خوانده می‌شود.
«پادری، پایتخت ۴، هفت سنگ، دودکش، خداحافظ بچه، سه دونگ سه دونگ، ملکوت، به کجا چنین شتابان، بزنگاه، اغماء،میوه ممنوعه، صاحبدلان، او یک فرشته بود، خانه به دوش، رانت خوار کوچک، پشت کنکوری ها وگمگشته» سریال‌هایی هستند که برای «گنبد مینا» انتخاب شده‌اند.
مخاطبان شبکه چهار سیما می‌توانند «گنبد مینا» را در شب‌های ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۳ تما شا کنند.

شاهدان انقلاب

مستند «شاهدان انقلاب» به تهیه کنندگی علی شعبانی کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که در ۶ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای ویزه ۱۴ و ۱۵ خرداد به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.
صحبت‌ها و گفت‌وگوهای افرادی که در شکل گیری انقلاب نقش داشته‌اند به همراه تصاویر مستند پخش می‌شود. مرحوم بروجردی، مرحوم عمید زنجانی، مرحومه مرضیه دباغ، مرحوم عسگر اولادی، مرحوم صادق طباطبایی، بهروزی و … از جمله شخصیت‌هایی هستند که وقایع انقلاب را از زبان آن‌ها می‌شنوید.

ارتباط زنده با نمایشگاه قرآن

برقراری ارتباط زنده با نمایشگاه قرآن هر روز از دیگر برنامه های شبکه چهار سیما در ماه رمضان است.
«جزء خوانی قرآن مجید» هر روز در ارتباط زنده، سخنرانی های آیت الله جوادی آملی در برنامه «صهبای تسنیم» با موضوع تفسیر قرآن کریم ،ویژه برنامه قرآنی ۱۴۵۱ ویژه تفسیر سوره ملک ، سه شب احیاء و شب زنده داری در شب های قدر از دانشگاه تهران و دانشگاه امام صادق از دیگر برنامه‌هایی است که شبکه چهار سیما برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده است.

پایان پیام

 

 

کد خبر : 43075 ساعت خبر : ۱۲:۴۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=43075

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات