اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

بلیت‌های سه روز اول اپرای عروسکی خیام تمام شد

پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های سه روز اول اپرای عروسکی خیام به نویسندگی، طراحی و کارگردانی بهروز غریب پور که از روز یکشنبه مورخ ۱۸ تیر آغازشده بود در کمتر از ۲۴ ساعت به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، اپرای عروسکی خیام هشتمین اثر از گروه تئاتر عروسکی آران است که به‌تازگی مجوز خود را از شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است و از ۲۵ تیرماه در تالار فردوسی به روی صحنه می‌رود.
در این اپرا گوشه‌هایی از زندگی خیام و افکار او و همچنین تأثیری که روی مردم ایران و  جهان گذاشته، دیده خواهد شد، خیام با رباعیاتش در جهان سفرکرده و به همین دلیل در این کار موسیقی جایگاه ویژه‌ی خود را دارد و خاص و غنی ساخته خواهد داشت و امیر بهزاد که در اپرای «سعدی» و پیش از آن اپرای «لیلی و مجنون» به‌عنوان آهنگساز همکاری داشت، در این پروژه هم سومین همکاری را با گروه آران به‌عنوان آهنگساز اپرای «خیام» دارد.
سایت «تیوال» بلیت‌فروشی این نمایش را بر عهده دارد و با توجه به استقبال مخاطبان روزهای جدید فروش سه‌شنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۱۴ بروی سایت قرار خواهد گرفت.
اپرای عروسکی خیام از ۲۵ تیرماه به نویسندگی، طراحی و کارگردانی بهروز غریب پور سرپرست گروه تئاتر عروسکی آران در تالار فردوسی بنیاد رودکی ساعت ۱۹ هر شب به روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت‌های اپرای خیام به سایت تیوال مراجعه نمایند.

پایان پیام

کد خبر : 46392

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=46392

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.