ناگفته‌های ناگفته پس از دو سال منتشر شد

ناگفته‌های ناگفته پس از دو سال منتشر شد

آلبوم ناگفته، اثری از حافظ ناظری است که در سال ٢٠١۴ توسط کمپانی «سونی موزیک»  در سراسر جهان منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، ناگفته، اولین بخش از پروژه سمفونی رومی، نخستین اثر موسیقایی از خاورمیانه است که به مدت هفت هفته در میان پرفروش‌ترین  آثار رده‌بندی معتبر چارت بیلبورد قرار گرفت که از این مدت برای دو هفته در صدر فروش آثار موسیقی کلاسیک جهان بوده است. در ساخت آلبوم ناگفته، برندگان ۴٢ جایزه گرمی با حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری همکاری داشتند.

منتخبی از آلبوم ناگفته، به همراه سه قطعه موسیقی جدید و شنیده نشده، از روز سه شنبه، توسط شرکت هنر اول منتشر و در مراکز فراهنگی به مخاطبان عرضه می‌شود.

ناگفته‌های ناگفته پس از دو سال منتشر شد

حافظ ناظری در مورد انتشار سه ترک جدید در آلبوم منتخب ناگفته توضیح داد: در سال ٢٠١۴، قبل از انتشار ناگفته، این آلبوم شامل نوزده قطعه و پنج فصل بود که مدت زمان آلبوم را به بالای ٧٠ دقیقه می‌رساند. طی جلساتی که با رؤسای کمپانی سونی داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که تعداد قطعات و زمان آلبوم بسیار زیاد است، و تصمیم بر آن شد که فصل “حیرانی” را از آلبوم جدا کرده و انتشار آن را به زمان دیگری موکول کنیم؛ که اکنون بعد از گذشت سه سال، هم زمان با اتمام تور موفق ناگفته که مخاطبان بسیاری را در سرتاسر ایران جذب نمود، و قبل از شروع کنسرت “آواز پارسی” که از تاریخ دهم تا سیزدهم مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود، تصمیم به انتشار سه قطعه باقی مانده از آلبوم ناگفته گرفته شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آلبوم “منتخبی از ناگفته به همراه سه قطعه جدید” را از مراکز معتبر فرهنگی هنری تهیه فرمایند و یا با مراجعه به سایت بیپ تونز قطعات را دانلود نمایند.

عضو اینستاگرام گلونی شوید و اخبار روز ایران و جهان را دنبال کنید.

پایان پیام

کد خبر : 46456 ساعت خبر : ۲:۳۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=46456
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات