برگزاری جشنواره فیلم سبز در استان لرستان

برگزاری جشنواره فیلم سبز در استان لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان از برگزاری ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران در این استان با همکاری بین بخشی دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از ایسنا، مهرداد فتحی بیرانوند در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با هدف فرهنگ‌ سازی به منظور حفاظت از محیط زیست همزمان با سراسر کشور از ۱۸ تا ۲۴ شهریورماه به مدت یک هفته در این استان برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره با هدف شناسایی و نمایش عمومی بهترین آثار سینمایی و هنرهای تجسمی مرتبط با حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی در سطح ملی و بین‌المللی و  به منظور ارتقای آگاهی عمومی و فرهنگ سازی در حوزه محیط زیست برگزار می‌شود.
مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ترتیبی اتخاذ شده که تمام اقشار جامعه از این ظرفیت ایجاد شده در خصوص تبیین فرهنگ زیست محیطی استفاده کنند.
فتحی بیرانوند گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران مهمترین رویداد فرهنگی، هنری و محیط زیستی کشور است که درسال ۷۷ شروع و تاکنون ۵ دوره از آن برگزار شده و امسال نیز ششمین دوره این جشنواره در آستانه برگزاری است.
پایان پیام

 

کد خبر : 53228 ساعت خبر : 1:48 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=53228
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات