اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

حضور بانوان در ورزشگاه‌ها باعث طلاق زوجین می‌شود

پایگاه خبری گُلوَنی، محسن فراهانی: خبر جالبی که شنیدیم این بود که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: «در حال حاضر از لحاظ ساختاری و فیزیکی آمادگی ورود بانوان را نداریم.»

خدایی ما هم با این حرف آقای تاج تا حدودی موافقیم. ورزشگاه‌های ما از لحاظ ساختاری و فیزیکی، مناسب میزبانی از بانوان عزیز ایرانی نیست. مثلاً تنها مشکلی که سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه‌های ما دارند این است که فاقد میز آرایش هستند. خب بالاخره آن هوادار محترم کجا باید ماتیک بزند؟ بانوان که مثل آقایان نیستند هر جای کثیف و بدون آینه‌ای بتوانند به راحتی ماتیک بزنند.

یکی دیگر از مشکلات فیزیکی و ساختاری ورزشگاه‌های ما این است که بوفه و فروشگاهی ندارد و مناسب حضور و خرید بانوان عزیز نیست. الآن در ورزشگاه‌های ما فقط می‌توان بستنی یخی و پفک و سیگار و تریاک و حشیش و ماری‌جوانای نایاب کلمبیا را خریداری کرد.

مشکل ساختاری دیگر ما برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال این است که تماشاچیان مرد در حین تماشای فوتبال از فحش‌ها و عبارت‌های ناشایستی استفاده می‌کنند که این در شأن و مقام بانوان عزیز ایرانی نیست. یک زن با حیای ایرانی، در این مواقع فوق فوقش از عبارت «دختره‌ی عبدل‌آبادی» بهره می‌برد.

اما مشکل اصلی ما برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها این است که مردان ایرانی به همسران‌شان دروغ می‌گویند که برای یک جلسه‌ی اداری مجبورند در اداره حضور داشته باشند ولی به ورزشگاه می‌روند. اگر بانوان ایرانی هم اجازه‌ی ورود به ورزشگاه فوتبال را داشته باشند و همسرشان را ببینند که به همراه رفقایش روی سکوها نشسته و در حال لیسیدن بستنی یخی است، فردا صبح دادگاه‌های خانواده جای سوزن انداختن نخواهد بود.

پایان پیام

کد خبر : 53340

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=53340

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.