فرمول یک یلدا را با زلزله‌زده‌ها می‌گذراند

علی ضیا اعلام کرد، گروه فرمول یک تصمیم گرفته‌اند در طولانی‌ترین شب سال، به جای اینکه در تهران بمانند و بگویند برای مردمان زلزله‌زده غمگین هستند، یلدایشان را با آنها سپری کنند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»، سید علی ضیاء خاطرنشان کرد: شنبه و یکشنبه هفته قبل ما در مناطق زلزله‌زده بودیم و حال همه‌مان به جهت آسیب جدی که وجود داشت، منقلب شده بود. حضور ما در روستای جابری، به انعکاس مشکلات مردمان این روستا، اختصاص ۴۰ کانکس به خانوار ساکن در آنجا، رسیدن کمک‌های ۱۵ میلیاردی به روستای جابری و توزیع مولتی ویتامین‌هایی به ارزش ۲۰ میلیون تومان بین کودکان کرمانشاهی منجر شد.

وی افزود: بعضی از ما مالمان را برای زلزله‌زده‌ها گذاشتیم، برخی مثل شهریار علی دایی و حاج حسین یکتا آبرویشان را وسط گذاشته‌اند. از تمام کسانی که دوست دارند می‌خواهیم با ما همدل و همراه شوند تا شب یلدا در کنار خانواده بزرگ ایران باشیم.

این مجری که انتقاداتش درباره کم‌کاری‌ها در مناطق زلزله زده به برخی حواشی منجر شده بود، تصریح کرد: در روزهای اخیر هجمه‌هایی علیه ما شکل گرفته ولی ما قویا در کنار مردم هستیم، به روح آقا تختی قسم خورده‌ایم حرف مردم را بگوییم و از شرایط دشوار حاکم بر کرمانشاه غمگین هستیم.

ضیا همچنین اعلام کرد: علاوه بر اینکه شب یلدا برنامه را در کرمانشاه اجرا می‌کنیم، دو هفته بعد از آن و به همین ترتیب دو هفته بعدتر هر بار یک شب برنامه را در مناطق زلزله‌زده روی آنتن خواهیم برد. چرا که بعد از دو برنامه‌ای که در کرمانشاه داشتیم، تعداد زیادی از مردم با من تماس گرفتند و خواستند به روستای آنها هم برویم تا به محل زندگی‌شان رسیدگی شود. برای همین تصمیم گرفته‌ایم ۱۵ روز یک بار سری به کرمانشاه بزنیم.

وی در پایان گفت: شب یلدا در کنار هموطنانمان شاهنامه می‌خوانیم، فال حافظ می‌گیریم و کیف می‌کنیم. رفقای هنرمند عزیزمان در هر سطح و جایگاهی که هستند اگر دوست دارند با خانواده عزیز ایران شب یلدایشان را بگذرانند، در کنار ما باشند و اگر قرار است به تلویزیون بیاییم و کاری کنیم حالا وقت آن است.

«فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین خانی شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود و پنجشنبه ۳۰ آذر ماه نیز ویژه برنامه ای به مناسبت شب یلدا خواهد داشت.

پایان پیام

کد خبر : 60665 ساعت خبر : 2:25 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=60665
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات