اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

نان در لرستان گران نشده است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه بروجرد در خصوص افزایش قیمت نان گفت: زمانی‎که افزایش قیمت نان به‎صورت کشوری اعلام می‎شود، تا زمانی‎‏که از طرف استانداری اعلام نشود کسی حق افزایش قیمت نان را ندارد.

پایگاه خبری گُلوَنی، آرشین ساکی: با وجودی‌که هنوز مبلغ دقیق افزایش قیمت نان مشخص نشده چندی از نانوایی‌ها اقدام به بالا بردن قیمت‌ها مطابق نظر خودشان کرده‌اند. این دستور بالا نبردن هم موقتی‌ است. به زودی نرخ افزایش اعلام می‌شود و قیمت نان هم تکانی به سمت آسمان می‌خورد.

به هر حال مگر نان چه کم از سکه دارد؟ حالا که هر روز قیمت سکه در حال افزایش است یک روز هم قیمت نان بیشتر شود به جایی برنمی‌خورد.
بالاخره یک روز نان، روز دیگر ماست، روز بعدش پنیر… پیشنهاد می‌کنم دولت با همین فرمان جلو برود. به زودی آپدیت شده و به گونه‌ای از بشر تبدیل می‌شویم که با هوا تغذیه می‌‌کند. و از ان‌جاییکه هوا مدام آلوده است و هوای پاک پیدا نمی‌شود باید برای نفس کشیدن هم پول پرداخت کنید.

نگران نان نباشید احتمالا به زودی نان‌های چینی وارد بازار می‌شود که با خوردن یک وعده از آن‌ها به اندازه سه وعده سیر می‌شوید.
فکر بد نکنید. گران شدن نان اصلا ربطی به نزدیک شدن به پایان سال و کم آمدن برخی چیزها ندارد.
اصلا ای ملت عزیز و مهربان چرا مردم مصیبت دیده کرمانشاه را ول کرده‌اید و چسبیده‌اید به خواندن این یادداشت از قیمت نان. بهتر است بیخیال گرانی بشوید و بروید کمکتان را بکنید. سرگرمی از این بهتر می‌خواهید؟!

پایان پیام

 

کد خبر : 58150

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=58150

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.