چتر تئاتر باران برای نمایش « لطفا یک قاتل بالفطره باشید » گشوده شد

اجرای نمایش « لطفا یک قاتل بالفطره باشید » به کارگردانی علی اکبر آخوندی شامگاه یکشنبه ۲۶ آذر ماه با حضور هنرمندانی چون گوهر خیراندیش و محمد متوسلانی در تئاتر باران افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری گلونی، ، در این مراسم گوهر خیراندیش چتر نمادین تئاتر باران را به کارگردان این نمایش اهدا کرد و گفت: امروزه نمایش دیدن و نمایش دادن در قیاس با گذشته بسیار متفاوت شده است و هرگونه نمایشی در ژانرهای مختلف را که بخواهید می توانید روی صحنه ببرید و خوشحالم که تئاتر باران توانسته است تماشاگران ثابت خود را داشته باشد.
او ادامه داد: من به کارگردان و گروه بازیگران« لطفا یک قاتل بالفطره باشید »  که در این نمایش حضور داشتند تبریک می گویم. این چتر روی سر هیچ کارگردان، بازیگر و صاحب تئاتری معنی نمی دهد اگر محبت و مهربانی تماشاگران تئاتر نباشد. شما اسپانسرهای تئاتر هستید و امیدوارم هیچ گاه جامعه تئاتری را تنها نگذارید زیرا وجود شما تئاتر را سرپا نگه می دارد.
خیراندیش ضمن تقدیر از گروه اجرایی افزود: همیشه دوست داشتم با هر سلیقه، فکر و اندیشه ای امکان و اجازه ی اجرا وجود داشته باشد و خوشحالم که امروزه با احداث سالن های خصوصی این امکان تا حدودی فراهم شده است. به نظرم نمایش« لطفا یک قاتل بالفطره باشید »با بررسی مراحل انسانی و ارجاعاتش به فرشته هایی که اطراف ما زیست می کنند؛ تماشاگر تئاتر را به تفکر وامی دارد.
نمایش «لطفا یک قاتل بالفطره باشید» یا «ماجرای اندوه یک استیو مک منمن» به نویسندگی یاسین حجازی، به کارگردانی علی اکبر آخوندی و تهیه کنندگی محمد احسان عبدالهی هرشب ساعت ۲۱ در تئاتر باران روی صحنه می رود.
در خلاصه این اثر آمده است: بازپرسی که به علت عدم توانایی شناسایی قاتل قتل های زنجیره ای از کار بی کار شده است در جستجوی کار جدید به ساختمانی برای انجام کارهای خدماتی مراجعه می کند که در آنجا متوجه می شود ساختمان متعلق به قاتل است و قاتل از دنیا رفته است.

 

 

پایان پیام

کد خبر : 62574 ساعت خبر : 2:50 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=62574
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات