یامین‌پور می‌تونی بری یمن!

حسادت یامین‌پور به یمنی‌ها، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، روزنامه آفتاب یزد نوشت: «به یمنی‌ها حسودی می‌کنیم که توانستند خیانتکاران خود را مجازات کنند؛ کاش این فرصت برای مردم ما هم به طریق قانونی فراهم بشود.» این گزاره‌ای از سخنان وحید یامین پور، مجری اصولگرای صداوسیما در برنامه جهان‌آرا (شبکه افق) است که در واکنش به کشته شدن علی عبدالله صالح در یمن گفته است اما این سخنان با واکنش جالب مهراب قاسمخانی، نویسنده روبه‌رو شده است. این نویسنده در صفحه اینستاگرامش نوشته است: «آخی این چه تقدیر شومیه که آدم…؟ چقدر بی‌رحمه این جبر جغرافیا؟ خب این بچه هم دل داره. حسودیش میشه. حالا نتونسته سوریه به دنیا بیاد، نباید اقلا یمنی میشد؟

پ. ن: کاش یه کمپین راه بندازیم به اسم #یامین- برو- یمن که این طفلی زودتر بره این و اون و منفجر کنه، به آرزوش برسه. به جاش ما هم قول میدیم احساس فرار مغزها بهمون دست نده و دلمون واسه‌اش تنگ نشه.»

البته حسادت یامین‌پور به یمنی‌ها، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را نیز برانگیخته است. یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «با این حسادتی که یامین‌پور داره، من اگه جاش بودم، یه لحظه هم درنگ نمی‌کردم و بار سفرم و برای رفتن به یمن می‌بستم.»

دیگری نوشت: «اگه واقعا این حرفش شوآف نبود، این آدم در دوره‌ای که همه به سوریه میرفتن و جانانه دفاع از مردم می‌کردند، باید میرفت چرا نرفته؟ اگه رفته چرا خبر نداریم.»

یکی دیگر از کاربران این طور گفته است: «یامین برو یمن… سوریه که نرفتی… ثواب داره نمیخواد حسودی کنی.»

کاربران دیگر نوشته‌اند: «آقای یامین‌پور بدان که با این حرف‌ها محبوب نخواهی شد»، «این همون آدمیه که آشغال میدید ذوق می‌کرد…»، «حرف‌های یامین‌پور مثل خودش… اون هم دنبال مطرح شدنه. به نظرم خیلی نباید دنبال طرح یا حتی نقد حرفهایش بود. به نظرم حرفهاش رو باید شنید و گذشت»، «کی باید یاد بگیریم تو مسایل امنیتی کشور که تخصص نداریم اظهار فضل نکنیم.»

پایان پیام

کد خبر : 59944 ساعت خبر : ۴:۰۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=59944
اشتراک در نظرات
اطلاع از
1 دیدگاه
چیدمان
اولین نظرات آخرین نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات

گر با منی در یمنی یامین جون