شگرد زن جوان برای خوراندن قرص برنج به همسرش

زن جوانی که در توطئه‌ای شوم و با همدستی برادر شوهرش، همسر خود را به قتل رسانده بود، در زندان به دار آویخته شد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، «ایران» نوشت: رسیدگی به پرونده این جنایت مرموز از ۲۶ آذر سال ۹۳ و در پی اعلام مرگ مشکوک مرد جوان نوشهری پس از انتقال به بیمارستان در دستور کار تیم جنایی قرار گرفته بود.

مأموران پس از بررسی‌های مقدماتی پی بردند مرد جوان به‌دلیل مصرف چند قرص به‌طور مرموزی جان باخته است بنابراین با دستور بازپرس کشیک، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت تا اینکه پس از چند روز مشخص شد مرد جوان بر اثر مصرف قرص برنج جان باخته است.

از آنجا که تحقیقات نشان می‌داد قربانی ماجرا انگیزه‌ای برای مرگ خودخواسته نداشته، کارآگاهان درنخستین گام‌های تحقیقاتی همسر قربانی را برای بازجویی به اداره آگاهی فراخواندند اما  وی خود را بی‌گناه دانست و گفت: «من و شوهرم در سال ۸۸ به عقد هم درآمده و راهی خانه بخت شدیم. ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه شب حادثه شوهرم گفت که حالش خوب نیست و بعد هم قرص آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید خورد وخوابید اما بعد از چند ساعت حالش بد شد که خیلی سریع با خانواده‌اش تماس گرفتم و با کمک برادرش او را به بیمارستان بردیم که متأسفانه جان سپرد».

با این حال کارآگاهان که احتمال می‌دادند زن جوان در مرگ مرموز شوهرش دخالت داشته باشد، رفت و آمد‌های او را تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دادند تا اینکه به مدارکی دست یافته و یقین پیدا کردند او در این توطئه جنایی دست دارد.

به این ترتیب بازجویی‌های فنی و تخصصی از متهم آغاز شد تا اینکه زن جوان سرانجام وقتی با مستندات غیر قابل انکار پلیس روبه‌روشد به ناچار قتل شوهرش را پذیرقت و پرده از راز جنایت هولناک خانوادگی برداشت: «مدتی پس از عقد با شوهرم، به برادرش علاقه‌مند شدم و این عشق و علاقه تا جایی پیش رفت که در نهایت تصمیم گرفتیم با از میان برداشتن شوهرم، با هم ازدواج کنیم. به همین خاطرپس از طراحی نقشه‌ای، برادر شوهرم با قرار دادن قرص برنج در روکش قرص‌های آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید، قرص‌ها را به من داد. بعد هم به بهانه‌ اینکه قرص‌ها برای بچه‌دارشدن زودتر مفید هستند، آنها را به شوهرم خوراندم که باعث مرگش شد».

به‌دنبال این اعتراف‌ها، همدست او نیز دستگیر شد و به مشارکت در قتل برادرش اعتراف کرد. به این ترتیب زن خیانتکار به اتهام مباشرت در قتل و برادرشوهرش به اتهام معاونت در قتل عمدی محاکمه شدند تا اینکه قضات دادگاه کیفری استان مازندران با توجه به درخواست اولیای دم، عروس جنایتکار را به قصاص و همدستش را به زندان محکوم کردند.

با اعتراض متهمان، پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که با تأیید حکم صادره و استیذان از رئیس قوه قضائیه، حکم برای اجرا به دادسرای نوشهر فرستاده شد.

در این میان افراد مختلف از جمله معتمدان محلی و ریش‌سفیدان با مراجعه به اولیای دم سعی کردند به هر شکل ممکن رضایت آنها را برای گذشت از قصاص جلب کنند ولی با مخالفت اولیای دم سرانجام با گذشت ۴ سال از جنایت، حکم قصاص اواخر هفته گذشته در زندان نوشهر به اجرا در آمد.

پایان پیام

کد خبر : 78087 ساعت خبر : 10:32 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=78087
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات