واکنش فردوسی‌پور به طرح ترافیک خبرنگاران

واکنش فردوسی‌پور به طرح ترافیک خبرنگاران

عادل فردوسی‌پور شب گذشته در واکنش به اینکه در قوانین طرح ترافیک جدید خبرنگاران حق عبور از محدوده طرح ترافیک را ندارند، گفت: امیدوارم مساعدتی در این زمینه انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، عادل فردوسی‌پور شب گذشته در بخشی از برنامه «نود» که به دلیل طولانی شدن ویژه‌برنامه «هفت» برای جشنواره فیلم فجر، با تاخیر در ساعت چهار دقیقه بامداد شروع شد، در واکنش به اینکه در قوانین طرح ترافیک جدید، خبرنگاران حق عبور از محدوده طرح ترافیک را ندارند، گفت: اخیراً برای عزیزان خبرنگار که معمولا از قشر ثروتمند یا حتی متوسط جامعه‌ هم نیستند و حقوق آنها بین یک تا دو میلیون تومان است، مشکلی پیش آمده است. کسانی که مسئول طرح ترافیک هستند دوستان خبرنگار را از طرح ترافیک حذف کرده‌اند و گفته‌اند که باید هشت میلیون تومان پول بدهند؟ اخر هشت میلیون تومان از کجا دارند؟

او ادامه داد: خبرنگارها برای تهیه گزارش باید به مرکز شهر بروند. آنها باید به مجلس و باشگاه و جاهای دیگری بروند که همه در مرکز شهر هستند. به هر حال امیدوارم تمهیدی برای این قشر زحمتکش که بدون هیچ چشم‌داشتی در سرما و گرما و در هر اتفاقی کنار مردم هستند، صورت بگیرد تا بتوانند کارشان را راحت‌تر انجام بدهند.

واکنش فردوسی‌پور به طرح ترافیک خبرنگاران

محسن پور سیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ۱۰ بهمن‌ماه درباره شرایط خبرنگاران در طرح جدید گفت: برای خبرنگاران تخفیف ۵۰ درصدی لحاظ شده است.

معاون شهردار تهران در پاسخ به این سوال که خبرنگاران چگونه تشخیص داده می‌شوند نیز توضیح داد: در حال تکمیل آیین‌نامه‌ای هستیم که بعد از تصویب آن را اجرایی کنیم تا به خبرنگاران واقعی این تخفیف داده شود.

او در واکنش به اعتراض برخی از خبرنگاران نسبت به طرح ترافیک جدید اظهار کرده بود که خبرنگاری از مشاغل سخت نیست و لذا خبرنگاران نباید سهمیه طرح ترافیک بگیرند.

پایان پیام

کد خبر : 79038 ساعت خبر : 3:09 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=79038
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات