آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۷ از امروز

مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۷ را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، مصطفی قنبرنژاد با اعلام آغاز ثبت نام طرح ترافیک ۹۷ از امروز ( شنبه ۲۶ اسفند ماه ) گفت:سامانه ثبت نام مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک تهران به نشانی  my.tehran.ir راه اندازی شده و شهروندان می‌توانند نسبت به ثبت مشخصات خود در این سامانه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان ورود به محدوده طرح ترافیک اعم از خودروی شخصی،دولتی و عمومی می‌توانند از تاریخ ۲۶ اسفند ماه (امروز) با مراجعه به سامانه مذکورنسبت به ثبت مشخصات فردی و خودرو اقدام کنند، تصریح کرد: در این مرحله تمامی متقاضیان با ورود به سامانه نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام کرده و می‌توانند پس از ثبت‌نام نسبت به دریافت نام و کد کاربری اقدام کنند.

مشمولان تخفیف طرح ترافیک

قنبرنژاد ادامه داد: برابر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، بیماران خاص، افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی، جانبازان، خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان خبری، رانندگان آژانس‌ها و موسسات اتومبیل کرایه، سرویس مجاز مدارس، وانت‌بارها، کامیونتهای تا سقف شش تن در سقف ورودی مشمول تخفیف می‌شوند که در این موارد نیز مالکین خودرو، باید نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند.

به گفته قنبرنژاد، ثبت‌نام اولیه این دست از افراد به معنای بهره‌مندی از تخفیف نبوده و شمول تخفیف برای آنها مستلزم ارائه مدارک در دفاتر خدمات الکترونیک شهر و تایید از سوی نهادها و مراجع ذیربط در چارچوب مصوبه‌ی شورای اسلامی شهر و آیین نامه‌های مربوط خواهد بود.

ساکنان محدوده طرح ترافیک بدانند

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: ساکنان محدوه‌ی طرح ترافیک که بر اساس مصوبه‌ی شورای اسلامی شهر، برای یک بار خروج قبل از ساعت ۸٫۳۰ و یکبار ورود پس از ساعت ۱۷ از پرداخت عوارض معاف هستند.

به منظور برخورداری از این امتیاز علاوه بر ثبت‌نام در سامانه می‌بایست نسبت به ارائه مدارک سکونت خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز اقدام کنند همچنین دارندگان خودروهای برقی و هیبریدی هم که شامل تخفیف تردد در محدوده‌ی طرح ترافیک می شوند نیز علاوه بر ثبت نام در سامانه باید مدارک لازم را برای بهره‌مندی از تخفیف به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه کنند.

پایان پیام

کد خبر : 86863 ساعت خبر : 2:06 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=86863
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات