تخفیف ۵۰درصدی به فرهنگیان در نمایشگاه کتاب

تخفیف ۵۰درصدی به فرهنگیان در نمایشگاه کتاب

فرهنگیان با ارائه کارت شناسایی از تخفیف ۵۰ درصدی محصولات انتشارات مدرسه بهرمند می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، حمیدرضا شاه‌آبادی مدیرعامل انتشارات مدرسه اعلام کرد: امسال سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران همزمان با روز ۱۲ اردیبهشت و آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم، آغاز به کار می‌کند و با یاد و خاطره استاد شهید مطهری و به پاس زحمات فرهنگیان تخفیف ویژه‌ای برای آن‌ها در  نمایشگاه کتاب تهران در نظر گرفته شده است.

تخفیف ۵۰درصدی به فرهنگیان در نمایشگاه کتاب

او ادامه داد: در همین راستا، انتشارات مدرسه وابسته به آموزش‌ و پرورش به‌ ویژه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به فرهنگیان اعم از معلمان و پرسنل اداری مدارس و ادارات آموزش و پرورش در مقابل ارائه کارت شناسایی بن خرید نیم‌بها ارائه می‌دهد. همچنین کتابخانه‌های مدارس هم می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.

بنا براین گزارش، طرح تجهیز کتابخانه‌های مدارس از سال گذشته آغاز شده و انتشارات مدرسه برای دومین سال پیاپی امکان استفاده از بن تخفیف را برای این طرح فراهم کرده است.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

کتاب مجموعه‌ای از صفحاتِ نوشته‌شده، مصوّر، چاپ‌شده یا صفحات خالی (صفحه سفید و نانوشته)؛ ساخته‌شده از جوهر، کاغذ (ورق)، پوست حیوانات یا مواد دیگر (چسب، نخ و…) است که معمولاً از یک طرف یا سمت به یکدیگر محکم شده یا متصل می‌شوند. هر برگه در کتاب، ورق و هر سمت یا روی هر ورق، صفحه نامیده می‌شود.

به جلد کردن کتاب به اصطلاح صحافی گفته می‌شود. کتاب در اندازه‌هایِ گوناگون دیده می‌شود. در ایران، قطع رحلی، وزیری و جیبی از مشهورترین قطع‌های کتاب است. کوچک‌ترین کتاب دنیا یک انجیل است که در موزهٔ کلیسایِ وانک اصفهان نگهداری می‌شود. اولین کتاب به زبان فارسی در هند و به دست یک ارمنی به زیور طبع آراسته شده‌است. از انواع دیگر کتاب، کتاب دیجیتالی (e-Book) است که کتاب در قالب بسته‌های نرم‌افزاری مانندِ پی‌دی‌اف ارائه می‌شود که وسایلی نیز به نام کتابخوان الکترونیکی مانندِ آمازون کیندل برای خواندن آن به کار می‌رود. نمونهٔ دیگری از کتاب غیرِ چاپّی کتاب صوتی است.

پایان پیام

کد خبر : 90401 ساعت خبر : ۱۲:۳۴ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=90401

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.