تعیین تکلیف همه چی تا پایان سال

پایگاه خبری گلونی، معین بادپا: همه چیز امسال تعیین تکلیف می‌شود. یعنی امسال بالاخره درباره هر چیزی که فکرش را کنید، خواهید فهمید باید با آن چه کنید. البته خیلی چیزها را هم فکرش را نمی‌کنید، اما تکلیفش روشن خواهد شد.

اصولا هوای بهاری موجب می‌شود آدمیزاد خیال کند تا پایان سال، زندگی‌اش زیر و رو می‌شود. به همه آنچه می‌خواهد می‌رسد و نوروز سال آینده را به جایی که دوست دارد، سفر می‌کند. بالاخره هرچه باشد هنوز ۳۰۰ روز وقت داریم و انسان همه آرزوهایش را می‌تواند برآورده کند.

البته یادتان باشد صرفا متوجه می‌شویم که باید چه کار کنیم و این به معنای انجام کار نیست. اما از آنجایی که این کارها به عدد بسیار مهمی وابسته است، متاسفانه ابتدای هر سال با تغییر این عدد، تمام محسابات هم به هم می‌ریزد و چون موضوعات از حساسیت بالایی برخوردار است، نمی‌توان بی‌گدار به آب زد.

یکی از موضوعاتی که قرار هست امسال تکلیفش معلوم شود، طبق گفته وزیر علوم، بحث کنکور است.

حل همه مشکلات

حال برای اینکه بدانید قرار است تا پایان سال شاهد چه اتفاقات بزرگ و شگرف دیگری هم باشید، برخی از موضوعاتی که تعیین تکلیف خواهد شد را خدمتتان عرض می‌کنم:

  •          امسال موضوع جابجایی پایتخت تعیین تکلیف می‌شود و بالاخره برای ما که مدتی است در ماشین زندگی می‌کنیم تا سریعا خود را به پایتخت جدید برسانیم، خبر خوشی خواهد بود.
  •      امسال آلودگی هوای همه شهرها به طور کامل برطرف خواهد شد. شهروندانی که عادت به هوای خوب ندارند، نگران نباشند. ایستگاه‌های سیار برای خدمات رسانی و تحویل رایگان بسته‌های هوای آلوده به شهروندان تشکیل خواهد شد.
  •          مشکل ریزگرد در تمامی دشت‌های کشور خودمان و همسایه‌های غربی و شرقی به طور کامل برطرف می‌شود. قرار هست با کاشت همزمان میلیاردها نهال، هوای شمال و جاده چالوس را در این مناطق تجربه کنید. البته درصدی خاک از طریق شبکه آبرسانی تامین می‌شود و به مرور این درصد کاهش میابد تا مردم این مناطق شوکه نشوند.
  •          امسال تکلیف شبکه‌های مجازی هم به طور کامل مشخص میشود. یا به طور کامل قطع می‌شود یا به طور کامل آزاد.

یادتان باشد همه این قول‌ها هم برای اولین بار است داده می‌شود.

کد خبر : 89829 ساعت خبر : ۸:۱۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=89829
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات