الگوی وزیر نیوزیلندی، مسئولان ماست

الگوی وزیر نیوزیلندی، مسئولان ماست

پایگاه خبری گلونی، آرشین ساکی: وزیر امور زنان نیوزیلند با دوچرخه برای زایمان به بیمارستان رفت.

به نظر من که این لوس‌ بازی‌ها دیگر از مد افتاده. مثلا خانم وزیر می‌خواهند بگویند خیلی خاکی هستند و این‌ها؟

اصلا خواندن این اخبار به جز تشویش اذهان عمومی و خصوصی هیچ دستاورد دیگری ندارد.

اگر احساس کردید وزیرهای ما با آن‌ها فرق دارند و یک هو به صورت اتفاقی ذهن‌تان رفت سمت آقازاده‌ها و خانم‌زاده‌های کشورمان یک نفس عمیق بکشید و به این فکر کنید آن موقع که این ادا و اصول‌ها مد نبود، رییس جمهور ما در باغچه خانه‌اش با همان دستان زحمت کشیده‌اش سبزی می‌کاشت!

همین الان اگر یک سرشماری ساده کنید، اکثر وزیرهای ما هم در خانه استیجاری زندگی می‌کنند و ماشین پراید دارند.

الگوی وزیر نیوزیلندی، مسئولان ماست

اگر به این حرف‌ها باشد که ما بدبخت‌ترین مسئولین عالم را داریم. این تصاویر و فیلم‌هایی هم که به لطف شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود همه‌اش فتوشاپ است.

اصلا ما چنان مسئولین وارسته‌ای و از دنیا گذشته‌ای داریم که حتی به خاک و آب کشور هم دل نمی‌بندند و همش به فکر همسایه‌های اینوری و آنوری هستند.

بعد فکر می‌کنید چنین مسئولینی اگر بخواهند وضع حمل کنند (البته منظورم جماعت نسوان‌شان است) با خودروی اختصاصی و این چیزها به بیمارستان می‌روند. یکی به این خارجی‌ها بگوید مسئولین ما را سر لج نیندازند وگرنه یک هو دیدید مسئولین ما برای این‌که نشان بدهند هیچ کم از آنور آبی‌ها در ساده زیستی و صداقت ندارند، با الاغ به بیمارستان می‌روند.

در پایان اگر کمی این نوشته رنگ گفت‌و‌گوهای خبری تلویزیون را گرفته از حضور شما سروران عذرخواهی می‌کنم. به هرحال آدم هرجور فکر کند همان می‌شود.

پایان پیام

کد خبر : 99272 ساعت خبر : ۱۱:۴۸ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=99272
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات