هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

کتاب خاطرات میشل اوباما رکورددار فروش شد

کتاب میشل اوباما با فروش ۹ نسخه در هر ثانیه رکورد سرعت در فروش یک کتاب در آمریکا در سال را در فاصله حدود ۴۰ روز تا پایان ۲۰۱۸ شکست. ضمن این‌که در بریتانیا در مسیر رسیدن به صدر جدول پرفروش‌هاست.

به گزارش پایگاه خبری گلونی به نقل از گاردین، شرکت «بارنز اند نوبل» به عنوان بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در آمریکا اعلام کرد کتاب «شایسته» جدیدترین نوشته «میشل اوباما» همسر رئیس‌ جمهور سابق آمریکا در اولین هفته انتشار، رکورد فروش هفتگی کتاب‌ها در سال ۲۰۱۸ را از آن خود کرده است.

به این ترتیب، کتاب میشل اوباما با فروش ۹ نسخه در هر ثانیه رکورد سرعت در فروش یک کتاب در آمریکا در سال را در فاصله حدود ۴۰ روز تا پایان ۲۰۱۸ شکست.

ضمن این‌که در بریتانیا در مسیر رسیدن به صدر جدول پرفروش‌هاست.

نزدیک به دو سال است که «باراک اوباما» کاخ سفید را ترک کرده است اما او به همراه همسرش همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

کتاب خاطرات «میشل اوباما» در صدر فهرست فروش اینترنتی سایت‌های معروف آمازون و همچنین «بارنز و نوبل» نیز قرار گرفته است و البته حضور «میشل اوباما» در برنامه‌های گفت‌وگومحور تلویزیون آمریکا و همچنین شرکت در تور سراسری معرفی کتابش در سراسر آمریکا از دلایل مهم استقبال فراوان از این کتاب عنوان شده است.

«باراک اوباما» نیز مشغول نگارش کتاب خاطرات خود است. انتشارات «رندم هاوس» در سال ۲۰۱۷ با صرف چندین میلیون دلار و پس از جدالی سخت با دیگر رقیب‌ها حق نشر کتاب خاطرات «اوباما» و همسرش را در اختیار گرفت.

پایان پیام

کد خبر : 106660 ساعت خبر : ۴:۴۲ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=106660

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات