آقای خیابانی کارلوس کیروش اگر قهرمان هم شود باز هم اشک می‌ریزی؟

بعد از آنکه آقای خیابانی از کیروش خواست به جای گرفتن پول میلیاردی به یک موسسه خیریه کمک کند، ویدیوهای مدیر موسسه خیریه بهشت رضا بازنشر شد که کی‌روش به آنها کمک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، به نقل از ایلنا، به همین دلیل با او مصاحبه کردیم که از مدافعان جدی سرمربی تیم ملی است و از کمک‌های خیرخواهانه او می‌گوید.

شما در مصاحبه‌ای اعلام کرده بودید که کیروش به مجموعه بهشت رضا کمک کرده است.

بله این اتفاق افتاده است. جام جهانی قبلی بود، سه بازی مانده بود تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند. بازی‌های قطر، کره و لبنان از طرف آقای آرین قاسمی با بنده تماس گرفته شد و از مجموعه ما خواسته شد تا با تیم ملی همکاری کنیم. فدراسیون فوتبال تماس گرفت و گفت آقای کیروش می‌خواهد با شما صحبت کند و از ما خواستند که این موضوع را رسانه‌ای نکنیم. من هم به افراد فدراسیون فوتبال گفتم نمی‌خواهیم تصویر بچه‌ها پخش شود زیرا عزت آنها کم می‌شود. بعد از چند وقت دوباره تماس گرفته شد و گفتند کیروش می‌خواهد با شما حضوری صحبت کند. یادم می‌آید به طبقه ۲۶ هتل آزادی رفتم و با کی‌روش جلسه گذاشتم. به او گفتم نمی‌خواهم این موضوع رسانه‌ای شود و خود ایشان هم خواستار این موضوع شد. از ما خواهش کرد همراه تیم ملی باشیم. من هم به او گفتم ما عاشق ایران و تیم ملی هستیم. گفت تعریف مجموعه شما را زیاد شنیده‌ام. بچه‌های شما به تیم ملی انرژی می‌دهند. حتی یادم هست گفت انرژی بچه‌های شما کوه را جابه جا می‌کند. قرار گذاشتیم و یک روز آمدند دنبال ما و با اتوبوس رفتیم زمین فلاح. او از ما خواهش کرد نه این موضوع را بچه‌های تیم ملی بفهمند و نه ما جایی بگوییم. او در واقع می‌خواست با این کارش بازیکنان تیم ملی را شوکه کند. یادم هست آن موقع هم تیم ملی شرایط خوبی نداشت و بازی بدی را انجام داده بودند. شاید باورتان نشود بچه‌های ما وقتی بازیکنان تیم ملی را دیدند، آنها را به باد انتقاد گرفتند.

شما ویدیوی آقای خیابانی را دیدید که علیه کیروش صحبت‌هایی را انجام داد؟

من آن ویدیوی آقای خیابانی را دیدم. به نظرم آقای خیابانی کار اشتباهی کرد. تیم ملی ما مانده وسط و همه دارند از هر طرف آن را می‌کشند. الان که وقت انتقاد نیست اگر هم می‌خواهید چیزی بگویید در جایی محرمانه این کار را بکن آقای خیابانی نه در تریبون رسانه ملی. مجری تلویزیون باید یک روانشناس باشد و فقط تعریف کند حتی اگر طرف مقابل کار اشتباهی هم کرده باشد الان هم وقت انتقاد نیست آقای خیابانی عزیز. ایران الان دست کیروش است و باید مثل بچه‌مان از آنها حمایت کنیم تا جشن قهرمانی را بگیرند. هر وقت این اتفاق افتاد، انتقادی هم دارید کیروش را به فدراسیون دعوت کنید و آنجا به او بگویید اینجای کارت ایراد دارد. کسانی که دارند این کار را می‌کنند دنبال محبوبیت هستند. یک نفر دیگر تلاش می‌کند و دیگری مصاحبه می کند. این وسط اشک‌ها چیست. آقای خیابانی شما اشک بریز و دنبال محبوبیت باش، آن وقت کیروش هم عمل می‌کند و تیم ملی را قهرمان می‌کند آن وقت نمی‌دانم چه می‌خواهی بگویی.

هنوز در مورد آن کمک مالی کی‌روش صحبت نکردید؟

ایشان حدود ۴۶۰ میلیون تومان به مجموعه بهشت رضا کمک کردند. خدا شاهد است اصلا بحث کمک مالی نبود، همان‌طور که گفتم بچه‌ها بازیکنان تیم ملی را کنار کشیدند و از آنها انتقاد کردند حتی یکی از آنها به کیروش گفت چرا آن‌قدر تیم ملی بد بازی می‌کند و حتی گفت چرا رحمتی را اخراج کردی؟ کی‌روش هم در جواب به آن دو گفت نظرتان را راجع به بازی قبول دارم اما در مورد رحمتی حرف دارم. شما که از من به تیم ملی نزدیک‌تر نیستی این حرف‌های کیروش باعث شد یک بچه ۱۵ ساله هم قانع شده و همان‌جا به کی‌روش بگوید تمام بچه‌هایی که اینجا هستند دعاهای‌شان پشت تیم ملی است.

اما خیلی‌ها می‌گویند کی‌روش همیشه نگران پول خودش و قراردادش است. به نظر شما چنین مساله‌ای وجود دارد؟

مگر نگرانی بد است. اگر خود شما پول‌تان را ندهند کار می‌کنید. او مگر غیر از حقش چیز اضافی خواسته است. کیروش یک روانشناس حرفه‌ای است و می‌دانست چه زمانی و در کدام مکان به بازیکنان تیم ملی شوک بدهد. تک تک جملات را به بازیکنان یادم است. او به بازیکنان گفت ببینید چه کسانی شما را رصد می کنند، شما باید به خاطر اینها بجنگید و به جام جهانی صعود کنید. حتی به آنها گفت این پولی که شما می‌گیرید از حق این بچه‌هاست. کی‌روش از ما خواست کمک کنیم. اصلا بحث مالی نبود چون اگر صحبت پول بود من قبول نمی‌کردم، او به ما گفت شما ما را دعا کنید ما هم اگر قطر را بردیم، پاداش بازی را به مجموعه امام رضا هدیه می‌کنیم. همه بازیکنان تیم ملی هم دستشان را بالا بردند و این مساله را قبول کردند. قبل از بازی با قطر از ما خواستند یک ویدیو برایشان ارسال کنیم و در آن بچه‌های بهشت امام رضا از بازیکنان بخواهند پیروز شوند. آن بازی را بردیم و حتی نکونام بعد از بازی در مصاحبه‌ای که ویدیوی آن هم موجود است، اعلام کرد ما به خاطر بچه‌های بهشت امام رضا باید آن بازی را می‌بردیم. بازی بعدی که در ورزشگاه آزادی بود، با یک اتوبوس بچه‌های ما به ورزشگاه رفتند و تیم ملی را تشویق کردند. تیم ملی به جام جهانی صعود کرد. این قضیه مسکوت ماند تا سه سال بعد از این مساله آن را رسانه‌ای کردم. پاداش تیم ملی نزدیک به یک میلیارد می‌شد. جالب است بدانید خیلی از بازیکنان که دستشان را بالا برده بودند تا پاداش‌شان را به بهشت ما تقدیم کنند، زیر حرف‌شان زدند و آن مبلغ تبدیل شد به ۴۶۰ میلیون. انصافا هم خیلی به ما کمک کرد و خیلی از مشکلات بچه‌ها را حل کردیم.

تا حالا شده پیشنهادی از جاهای دیگر هم به مجموعه بهشت رضا شود؟

شاید جالب باشد بدانید خیلی از بازیکنان مطرح و حتی هنرمندان با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند ما می‌خواهیم به مجموعه شما بیاییم و با بچه‌ها عکس بگیریم. حتی حاضرند پیراهن‌شان را امضا کنند و به مجموعه اهدا کنند. من به آنها می‌گویم این کارها چه دردی از بچه یتیم دوا می‌کند مگر غیر از این است که فقط می‌خواهید تبلیغ خودتان را در اینستاگرام بکنید و فالوور جمع کنید. غیر از احسان علیخانی که سال‌هاست حامی مجموعه ماست و از جیب خودش برای بچه‌های اینجا هزینه می‌کند و نمی‌خواهد که این موضوع رسانه‌ای شود، من ندیده‌ام کسی دیگری این کار را انجام دهد. چند سال پیش اینجا ما یک مراسم برای یکی از بازیکنان ترتیب دادیم. خیلی از چهره‌های مطرح به مجموعه ما آمدند، ‌تبلیغ‌شان پخش شد، کلی در صفحات مجازی عکس‌های بچه‌های ما با این چهره‌های مطرح به تصویر کشیده شد اما جالب است بدانید آنها یک هزار تومان هم به مجموعه ما کمک نکردند حتی باعث شد چند نفر خیر هم که می‌خواستند به ما کمک کنند، از این کار منصرف شوند. حتی به ما اعلام  کردند این همه چهره مطرح در آنجا حضور داشته پس الان شما میلیاردر هستید. بعد به ما می گویند چرا از کی‌روش حمایت می‌کنید. او بدون اینکه کسی بفهمد به ما کمک می‌کند. آن وقت چهره‌های مطرح ما دنبال جمع کردن فالوور هستند. این را هم بگویم که بدانید همین کی‌روش نزدیک به ۴۰ میلیون تومان دیگر هم به ما داد تا بچه‌ها کامپیوتر داشته باشند. او گفت دوست دارم همه بچه‌های اینجا سرگرمی داشته باشند. آیا کسی این موضوع را می‌دانست.

آقای خیابانی کارلوس کیروش اگر قهرمان هم شود باز هم اشک می‌ریزی؟

پایان پیام

کد خبر : 112506 ساعت خبر : 3:44 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=112506
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات