علیفر گزارشگر ورزشی تلویزیون گفت: چرا من را سرمربی تیم ملی نمی‌کنند؟

علیفر گزارشگر ورزشی تلویزیون گفت: چرا من را سرمربی تیم ملی نمی‌کنند؟

گزارشگر معروف فوتبال بازی با گزارش بازی دو تیم استقلال و پیکان بازهم در فضای مجازی خبرسازشد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، علیرضا علیفر در حال حاضر یکی از معروف‌ترین گزارشگران فوتبال ایران است. او همانطور که خودش می‌گوید با فراگیر شدن فضای مجازی گزارش‌هایش وایرال می‌شود.

علیفر گزارشگر

اما نکته جالبی که درباره گزارش آخر علیفر وجود دارد اینکه “توی دروازه” هایی که روی صحنه‌های گل استقلال می‌گفت در پخش صحنه‌های این بازی در برنامه نود سانسور شد.

با علیرضا علیفر در این رابطه صحبت کردیم و او گفت: «من برنامه نود را ندیدم اما یکی دو تا از دوستان تماس گرفتند و گفتند که “توی دروازه” را سانسور کرده‌اند. من واقعاً دنبال این جور مسائل نیستم و بعد از بیست و پنج سال دیگر این جور چیزها برایم جذابیت ندارد.»

گزارشگر معروف و قدیمی تلویزیون که همواره به خاطر اظهارنظرهایش درباره مربیان مختلف معروف است در ادامه به کارلوس کی‌روش و جدایی‌اش از تیم ملی اشاره کرد و گفت: «من اگر یادتان باشد یک هفته بعد از اینکه کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد در مصاحبه‌ای که با یکی از سایت‌ها داشتم گفتم که آقای کی‌روش یک شخصیت محترم و عزیز است اما او نمی‌تواند نفر اول باشد.

کی‌روش در منچستر یونایتد هم نفر دوم بود و دستورات فنی و برنامه‌های تاکتیکی سرآلکس فرگوسن را اجرا می‌کرد. من هنوز هم می‌گویم کی روش می‌تواند یک نفر دوم موفق باشد.

او امتحانش را قبلاً به عنوان نفر اول در تیم‌های رئال مادرید و تیم ملی پرتغال پس داده است. وقتی یک نفر دو بار در امتحان ریاضی قبول نمی‌شود خب ریاضی‌اش ضعیف است.»

او افزود: «ایشان هشت سال پول بی زبان ملت ما را گرفت و از دوازده ماه نه ماهش را در پرتغال بود. در زمان‌هایی که در تهران بود دستش در جیب مبارکش بود و فقط ارنج تیم را می چید.

متأسفانه افرادی که از حضور کی‌روش سود می‌برند و منافعی داشتند از او در تمام این سال‌ها حمایت کورکورانه کردند.»

علیفر اضافه کرد: «من از دوستان حامی کی‌روش که حضور در جام جهانی را دستاورد او می‌دانند می‌پرسم اگر از آسیا تیم‌های ژاپن، کره جنوبی، ایران و استرالیا به جام جهانی نروند پس کدام تیم باید برود.

اگر یک مربی لیگ یکی از ایران را هم بگذارند بازهم بهترین دفاع راست و دروازه بان و مهاجم را برای تیم ملی انتخاب می‌کند. این حداقل کاری است که یک مربی تیم ملی می‌تواند انجام بدهد.»

حمایت رسانه‌ها بی فایده است

علیرضا علیفر درباره حمایت جدی برخی رسانه‌ها از کی‌روش در زمان حضورش در تیم ملی گفت: «من نقش رسانه‌ها را برخلاف خیلی دیگر از دوستان در حمایت از کی‌روش مؤثر نمی‌دانم و به نظرم آن مرجع تصمیم گیرنده است که مهم است.

الان اگر تمام رسانه‌های ایران بگویند که علیرضا علیفر مدرک A مربیگری دارد، بیست و پنج سال گزارشگر فوتبال است، هفت سال فوتبال‌نویس بوده و کار مربیگری انجام داده و تمام شرایط را دارد آیا مسئولان علیفر را می‌گذارند سرمربی تیم ملی ایران شود؟! حتی اگر تمام رسانه‌ها هم حمایت کنند این اتفاق نمی‌افتد.»

پایان پیام

کد خبر : 114500 ساعت خبر : 4:36 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=114500
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات