اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

پلی بک مسعود صابری و عذرخواهی رامبد جوان و حقی که از مردم ضایع شد

پلی بک مسعود صابری و عذرخواهی رامبد جوان و حقی که از مردم ضایع شد

به گزارش پایگاه خبری گلونی، بعد از تلاش خبرنگاران و کاربران در فضای مجازی درباره کنسرت‌های دکتر مسعود صابری‌ رامبد جوان از مخاطبان خندوانه عذرخواهی کرد.

کنسرت مسعود صابری وقتی وارد حاشیه شد که یک فیلم چند ثانیه‌ای از آن منتشر شد که مرزهای فالش‌خوانی را در موسیقی معاصر جابه‌جا کرده بود.

فالش‌خوانی صابری آن قدر مشخص و معلوم بود که همه مردم از خود پرسیدند کسانی که بلیت این کنسرت را خریده‌اند چرا اعتراض نکرده‌اند.

بعد از انتشار این کلیپ موجی از اعتراض در رسانه‌ها به راه افتاد و مثلا هفدانگ با ساختن یک کلیپ نشان داد که مسعود صابری از کجا به صحنه کنسرت رسیده است.

چند روزی است که یک کلیپ دیگر از کنسرت صابری دست به دست می‌شود که کاربران عقیده دارند این جراج مغز و اعصاب مشغول پلی بک کردن است.

پلی بک مسعود صابری و عذرخواهی رامبد جوان و حقی که از مردم ضایع شد

البته شاید برای کسی که خواننده نیست و صدایی فالش دارد پلی بک کردن در کنسرت کار عجیبی نباشد.

رامبد جوان بعد از این حواشی با انتشار یک پست از مخاطبان خود و خندوانه عذرخواهی کرد که مسعود صابری را به برنامه دعوت کرده است.

آقای جوان البته بعد از دقایقی آن پست را حذف کرد!

مخاطبان اما از رامبد جوان پرسش‌هایی دارند. آنها می‌گویند وقتی که باید حواس‌تان را جمع می‌کردید نکردید و او را به برنامه دعوت کردید.

آنها می‌پرسند که چرا برای دعوت از مهمان او را ارزیابی نمی‌کنید؟

این پرسش‌ها درست است.

و درست‌تر این است که اگر حقی از مخاطبان این کنسرت ضایع شده است به آن رسیدگی شود.

فضای موسیقی کشور این روزها بیش از پیش نیازمند این است که هر کسی حق نداشته باشد روی سن برود و کنسرت بدهد.

پایگاه خبری گلونی امیدوار است خوانندگان حرفه‌ای و شناسنامه‌دار موسیقی حمایت شوند و جلوی کار تهیه‌کنندگانی که فقط به فکر خالی کردن جیب مردم هستند گرفته بشود.

کاش این آخرین بار باشد که کسی این طور هنر کشور را وارد حاشیه می‌کند.

واکنش کیوان کثیریان به پلی بک مسعود صابری
واکنش کیوان کثیریان به پلی بک مسعود صابری

پایان پیام

کد خبر : 112637

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=112637

5 نظرات
 1. حمید می گوید

  کی توی این مملکت آدم درستیه دیگه ای خدااا خودت ظهور کن

 2. محمد می گوید

  حقیقتش اینه نصف مردمی که اومدن کنسرت سابری حتی نمیدونند فالش خوندن چیه ! برای همین بعد خوندنش فریاد عالللی بود دکتر سر میدادن !!! پس از این چنین مخاطبین بی سوادی انتظار پیشرفت موسیقی نداشته باشید

  1. نیما می گوید

   داداش شما خودت نمیدونی صابریه نه سابری، بعد میای نظر میدی در مورد مردم؟ ?‍♂️

 3. مهدی می گوید

  برای عذرخواهی رامبد جوان و احترامی که ایشان برای مردم قائل شدند باید تشکر کنیم تا بقیه هم یاد بگیرند.
  بالاخره هرکسی ممکن است اشتباه کند باید کاری کنیم که مردم تشویق بشوند اگر اشتباهی کردند شجاعت عذرخواهی داشته باشند.

 4. David می گوید

  باسلام برشما،من این خبرراکه رامبد جوان عذرخواهی کرده خوندم ولی شاید ده تا خبرگزاری وسایت وبازکردم همگی تقلید و رونویسی خبر کردن،ولی سایت شما هم علت رو بیان کرده وهم بااین ویدیو مقدارزیادی روشنگری کرده که واقعاجای تقدیر وتشکر وسپاس دارد.متاسفانه درجامعه ای که تصمیم گیرندگان وفرهنگ سازان آن جامعه،همه چیز وهمه کس را درحد ابزاری میخواهند واگر از خواسته ناحق آنان ذره ای جابجا شوند،هنرمندنمایان درهمه رشته ها وسطوح موجودند که بخاطر پشتیبانی پارتی وپول وغیره جایگزین هنرمندان واقعی میشوند،درجامعه افسرده واپس زده دلمرده،که نمایش ساز ممنوع و صدایش در خدمت قشرخاص است،باعث میشود که شجریانها،ناظریها ،کلهرها،علیزاده ها،ازحضوردررسانه خودداری کنندوامثال همایون خرم،لطفی وامثالهم از دیدن آنچه برسرموسیقی می آید،دق کنند.چه به جابود تکه ای از آموزش استاد حنانه،درزمانیکه موسیقی اصیل وفاخر ملی در اوج اعتلا و برازندگی خودپیرنیاکان ومعروفی وپایور وشهناز وتجویدی ویاحقی ومحجوبی…هایی داشت که گلهایی رنگارنگ وتازه ازخود بجاگذاشتند،یادشان گرامی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.