کمال تبریزی ثابت کرد یک اصلاح طلب واقعی است

کمال تبریزی ثابت کرد یک اصلاح طلب واقعی است

به گزارش پایگاه خبری گلونی، عذرخواهی کردن خیلی خوب است.

عذرخواهی کردن باعث می‌شود که دیگران نگاهی متفاوت به آدم داشته باشند.

کسی که عذرخواهی می‌کند خود را در نظر دیگران انسانی والامرتبه نشان می‌دهند.

همه ما ممکن است در زندگی اشتباهاتی بکنیم اما آنهایی که خیلی زود از اشتباهی که کرده‌اند عذرخواهی می‌کنند آدم‌های موفقی هستند.

بسیاری از هنرمندان و سلبریتی‌ها خواسته یا ناخواسته اشتباه می‌کنند و چیزی می‌نویسند که نباید بنویسند یا کاری می‌کنند که نباید بکنند.

برخی از این هنرمندان به جای عذرخواهی، بر اشتباهی که کرده‌اند پافشاری و عرصه را بر خود تنگ می‌کنند و آخر کار تحت تاثیر افکار عمومی عذرخواهی می‌کنند.

این نوع عذر خواهی کردن به درد نمی‌خورد و باعث ترمیم چهره هنرمند در جامعه نمی‌شود.

کمال تبریزی یکی از سینماگران پیشکسوت سینمای ایران است.

او به ما آموخت که عذرخواهی کردن و یا درست کردن اشتباه و یا اصلاح کردن سخن، چقدر می‌تواند مفید باشد.

کسی که به اصلاح رفتار و سخن اعتقاد دارد می‌توانیم اصلاح طلب بنامیم. اصلاح طلب فقط یک ترکیب در ادبیات سیاسی نیست.

کمال تبریزی ثابت کرد یک اصلاح طلب واقعی است

کمال تبریزی که این روزها درگیر حاشیه‌های حضور در برنامه «میزانسن» و نقد فیلم «مارموز» در این برنامه بوده است، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، اظهارات قبلی‌اش درباره تلویزیون را اصلاح کرد.

به گزارش ایسنا، این کارگردان که چند روز قبل، پس از حضور در برنامه میزانسن، مطلبی را در انتقاد به صداوسیما و این برنامه سینمایی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده بود، بار دیگر مطلبی را منتشر کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر مشغول ساخت سریال تلویزیونی است، چنین نوشت:

«این روزها مشغول یک سریال تلویزیونی هستم با فیلمنامه‌ای استثنایی از یک جوان با استعداد به نام حامد افضلی و کنترل نگارش فوق العاده محمدرضا هنرمند عزیز که خیلی از جزئیات را به قاعده درآورده است! هنگام فیلمبرداری به کشمکش این روزها با برنامه مخرب «میزانسن» فکر می‌کردم و اینکه برخی معتقد بودند کمال تبریزی که با تلویزیون کار می‌کند، حق اعتراض ندارد! واقعیت این است که آنها حق دارند من مثل خیلی‌های دیگر در سینما، کارهای ابتداعی و سکوی پرش‌ام از تلویزیون بوده است.

من متعلق به تلویزیون و تلویزیون متعلق به من است. متعلق به همه‌ی مردم است. حرف من در مورد باصطلاح حق‌التحریر آقای دانش که از تلویزیون می‌گیرند یا میلی بودن آن، قضاوت درستی نبود! تلویزیون رسانه‌ی ملی است و متعلق به همه‌ی ایرانیان شریف است.»

کمال تبریزی ثابت کرد یک اصلاح طلب واقعی است

پایان پیام

کد خبر : 112471 ساعت خبر : 3:44 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=112471
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات