هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

اعلام رسمی شماره حساب‌های مشارکت‌های مردمی برای سیل گلستان

اعلام رسمی شماره حساب‌های مشارکت‌های مردمی برای سیل گلستان

به گزارش پایگاه خبری گلونی اطلاعیه شماره ۳ جمعیت هلال احمر در خصوص سیل شمال کشور منتشر شد.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دنبال درخواست‌های متعدد مردمی و همچنین ساماندهی و تمرکز دریافت کمک‌های نقدی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی از احساسات عمومی، فراخوان جدید جلب مشارکت‌های مردمی خود را پس از زلزله کرمانشاه به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص داد.

به این ترتیب هموطنان کشورمان می‌توانند جهت اهدای کمک‌های نقدی خود برای جبران خسارات سیل‌زدگان شمال کشور از مسیرهای قانونی زیر اقدام کنند:

اعلام رسمی شماره حساب‌های مشارکت‌های مردمی برای سیل گلستان

شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌های کشور به نام جمعیت هلال احمر
واریز از طریق شماره کارت: ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰

حساب رسمی مشارکت‌های مردمی جمعیت هلال احمر تحت نظارت کلیه دستگاه‌های ذیربط قرار دارد و هرگونه جلب مشارکت از این طریق تا اطلاع ثانوی در اختیار سیل‌زدگان شمال کشور قرار خواهد گرفت و گزارش آن نیز در اسرع وقت به اطلاع افکار عمومی می‌رسد.

دستور دادستان گرگان برای شکافتن نقاط بیشتری از راه آهن گرگان به اینچه برون

 

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا دستور داد، در صورت نیاز برای تخلیه زودتر سیلاب و کاهش ارتفاع آب در آق قلا، نقاط بیشتری از مسیر راه آهن شکافته شود.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی با بیان این در شرایط کنونی امدادرسانی و کنترل سیلاب در اولویت است، تصریح کرد: با فروکش کردن سیلاب، اهمال و کوتاهی های احتمالی که سبب تشدید خسارت ها و سیلاب شده است بررسی و با مسئولان متولی برخورد قضایی می شود.

رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و رئیس دادگستری شهرستان آق قلا امروز از مناطق سیل زده آق قلا بازدید و روند امدادرسانی را بررسی کردند.

پایان پیام

کد خبر : 118021 ساعت خبر : ۵:۱۳ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=118021

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات