اخبار را به سبک گلونی بخوانید ...

تعداد لایک های اینستاگرام مخفی می‌شود؛ قابلیتی که شاید به این شبکه اجتماعی اضافه شود

تعداد لایک های اینستاگرام مخفی می‌شود؛ قابلیتی که فعلا قرار است آزمایشی برای تعداد محدودی اجرا شود

گزارش‌های جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد اینستاگرام قصد دارد تعداد لایک‌های پست‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را مخفی کند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی ایسنا نوشت: شبکه اجتماعی اینستاگرام که بدون شک یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های شبکه اجتماعی در جهان به شمار می‌رود و میزبان میلیون‌ها نفر کاربر از کشورهای مختلف است.

حالا به نظر می‌رسد که قصد دارد تغییر و تحولات جدیدی را به پلتفرم خود بیافزاید تا بدین ترتیب بتواند نظر و رضایت کاربران اینستاگرامی را به سمت و سوی خود جلب کند و با سایر رقبای خود همچون پینترست و اسنپ چت که در سال‌های اخیر سعی دارند عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی را از اینستاگرام بربایند، به رقابت بپردازد.

تعداد لایک های اینستاگرام مخفی می‌شود؛ قابلیتی که فعلا قرار است آزمایشی برای تعداد محدودی اجرا شود

بر اساس اخبار و گزارش‌های جدیدی که در وب سایت the verge منتشر شده است میتوان دریافت که اینستاگرام درصدد است قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود بیفزاید.

البته قرار است در ابتدا به صورت آزمایشی آن را برای تعداد محدودی از کاربران منتشر کند و در صورت دریافت بازخوردهای مثبت از سوی آنها، قابلیت جدید مذکور را بر روی پلتفرم اصلی آن قرار داده و در اختیار عموم کاربران اینستاگرامی بگذارد.

گفته می‌شود این قابلیت قرار است تعداد لایک های پست‌های به اشتراک گذاشته شده از سوی کاربران را مخفی کند که به صورت یک آیتم کاملاً خصوصی تنها برای فردی که پست مذکور را منتشر کرده، نمایش داده شود و سایرین نتوانند تعداد لایک‌های یک پست را مشاهده کنند.

یکی از کاربران در فضای مجازی با انتشار یک اسکرین شات از قابلیت مذکور ادعا کرده است که اینستاگرام چنین قابلیت جدیدی را در سر دارد و احتمالاً آن را در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد کرد.

پایان پیام

کد خبر : 119508

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=119508

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.