پرسپولیس قهرمان شد و هتریک کرد؛ جام در جم روی دستان جلال حسینی بالا رفت

پرسپولیس قهرمان شد و هتریک کرد؛ جام در جم روی دستان جلال حسینی بالا رفت

به گزارش پایگاه خبری گلونیتیم پرسپولیس توانست پارس جنوبی جم را شکست دهد تا با اقتدار در صدر جدول باقی مانده و به مقام قهرمانی برسد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دقیقه ۴۱ این بازی توسط ماریو بودیمیر به گل رسیدند و موفق شدند این گل را تا پایان حفظ کرده و برای دوازدهمین بار به قهرمانی لیگ ایران برسند.

پرسپولیس قهرمان شد و جام در جم بالا رفت

تیم پارس جنوبی جم بازی را بهتر آغاز کرد. آن ها از سمت چپ حملات را انجام می دادند و چند بار با سانتر از جناحین موقعیت سازی کردند اما ضربات سر محمد نوری، هادی میرجوان و دیگر بازیکنان پارس جنوبی خوب نبودند.

تیم پرسپولیس نیز تلاش می‌کرد تا کنترل بازی را در دست بگیرد اما این اتفاق تا دقیقه ۳۰ رخ نداد. اما در ۱۵ دقیقه انتهایی بازی را توانست کنترل کند و در نهایت روی یک سانتر و ضربه دقیق بودیمیر در دقیقه ۴۱ به گل رسید تا در آستانه قهرمانی قرار گیرد.

در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها برای کنترل بازی وارد زمین شدند و توانستند این کار را به خوبی انجام دهند.

البته تیم پارس جنوبی چند موقعیت نصفه و نیمه هم داشت اما مدافعان پرسپولیس اجازه پیش روی را به آن‌ها ندادند. مهم‌ترین موقعیت پرسپولیس هم در آخرین دقایق بازی رقم خورد؛ جایی که علی علیپور در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما نتوانست دروازه را باز کند.

حضور میناوند و انصاری

دردقیقه ۲۴ هادی نوروزی از سوی هواداران تشویق شد.

مهرداد میناوند و محمد انصاری در قسمت تماشاگران حضور دارند.

در دقیقه ۶۵ برانکو می‌خواست ربیع خواه را به جای نعمتی به زمین بفرستد اما مصدومیت نوراللهی سبب شد تا او تعویض خود را به تاخیر بیاندازد. سرانجام این تعویض دو دقیقه بعد انجام شد.

بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس پشت دروازه در لحظه گرم کردن با مارکو شوخی می‌کردند و نوید قهرمانی را به او می‌دادند اما او از بازیکنان می‌خواست تا با جدیت کار را دنبال کنند و هنوز هیچ چیز تمام نشده.

پایان پیام

کد خبر : 121177 ساعت خبر : 10:50 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=121177
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات