رصد آنلاین زباله‌های پایتخت و نصب GPS روی خودروهای حامل به زودی اجرا می‌شود

رصد آنلاین زباله‌های پایتخت و نصب GPS روی خودروهای حامل به زودی اجرا می‌شود

معاون نظارت شورای شهر تهران از لزوم اجرایی شدن طرح «صورت وضعیت‌های الکترونیک» در حوزه پسماند خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری گلونیو به نقل از ایسنا افشین حبیب زاده با تاکید بر لزوم  اجرای طرح  “صورت وضعیت‌های الکترونیک در حوزه پسماند” گفت: براین اساس می‌بایست تمام زباله‌ها و پسماندهای پایتخت رصد شود.

وی با بیان اینکه شاهد مشکلاتی در حوزه جمع آوری زباله هستیم و برهمین اساس باید وضعیت حمل، دپو  و… زباله ها مشخص شود؛ گفت:باید مبداء و مقصد زباله، محتوای زباله، تعداد و مشخصات کارگران دخیل در امر حمل، دپو و تفکیک مشخص شود و لازم است که زباله‌های پایتخت به صورت آنلاین رصد شود.

رصد آنلاین زباله‌های پایتخت

معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه رصد آنلاین زباله‌ها می تواند بخش عمده مشکلات در این حوزه را رفع کند و برای اجرای این طرح مهم، جدی هستیم گفت: البته مسئولان پسماند به نامه در خواست شورا برای اجرای این طرح،  پاسخ داده‌اند که قانع کننده نبود و تاکید داریم که این مهم هر چه سریعتر اجرایی شود.

حبیب زاده با بیان اینکه شنیده‌ها حاکی از آن است که شهردار تهران نیز دستور شروع به کار این طرح را صادر کرده‌ و امید است در ماه جاری این مهم محقق شود، گفت: البته گزارش‌هایی دریافت کردیم که برخی‌ها تلاش می‌کنند که این طرح  اجرایی نشود اما قطعا در کمیته نظارت این مسائل را پیگیری می‌کنیم.

معاون نظارت شورای شهر تهران در مورد جرئیات اجرای طرح صورت وضعیت‌های الکترونیک در حوزه پسماند افزود: می بایست بروی خودروهای حمل زباله GPS نصب شود و همچنین مشخصات، تعداد و …کارگران دخیل، تناژ زباله ها در مبداء و مقصد،  نوع زباله‌های حمل شده اعم از عادی، خانگی، بیمارستانی و … در اجرای این طرح مشخص شود.

پایان پیام

کد خبر : 127574 ساعت خبر : 7:19 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=127574
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات