سومین جایزه کتاب سال ایلام فراخوان داد؛ مهلت ارسال آثار تا پایان شهریور ماه

سومین جایزه کتاب سال ایلام فراخوان داد؛ مهلت ارسال آثار تا پایان شهریور ماه

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با همکاری موسسه خانه کتاب و مشارکت مولفان و پدیدآورندگان کتاب، سومین جایزه کتاب سال استان ایلام را برگزار می‌کنند.

سومین جایزه کتاب سال استان ایلام با هدف حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی، اعتلا و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

آثار منتشر شده مولفان و پدیدآورندگان ایرانی و خارجی در حوزه ایلام‌شناسی، آثار مولفان و پدیدآورندگان ایلامی در تمام حوزه‌ها، آثاری که برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده باشند می‌توانند در سومین دوره جایزه کتاب سال شرکت کنند.

ملاک سال انتشار، شناسنامه کتاب خواهد بود.

بر اساس این فراخوان، آثار در سه گروه تالیف، ترجمه و احیاء قابل بررسی است و  ویراست جدید آثار علمی، چنان چه به تشخیص گروه داوری ۴۰درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر کرده باشد، مجدداً قابل بررسی خواهد بود.

همچنین، کتاب‌های آموزشی از دایره انتخاب و داوری جایزه کتاب سال خارج می‌شوند.

گفتنی است، هر جلد از کتاب‌های دوره‌ای در صورت استقلال محتوایی، حکم یک کتاب مستقل را دارد در غیر این صورت بررسی کتاب منوط به ارائه نیمی از مجلدات است.

همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و هر مولف باید ۲ نسخه از اثر خود را برای شرکت در داوری حداکثر تا پایان شهریور ماه به دبیرخانه این جایزه ارسال کند. آثار دریافت شده بازگردانده نمی‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در سومین جایزه کتاب سال استان ایلام تا پایان شهریور سال جاری آثار خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال ایلام واقع در ایلام، انتهای خیابان ۲۴ متری رسالت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دبیرخانه جایزه کتاب سال ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت  مراجعه و یا با شماره تلفن‌های۰۸۴-۳۳۳۳۴۷۳۰  و ۳۳۳۳۸۵۱۰  تماس بگیرند.

پایان پیام

کد خبر : 125225 ساعت خبر : 12:02 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=125225
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات