طرح تابستانه کتاب۹۸ به مدت هشت روز در شهر تهران  اجرا می‌شود

طرح تابستانه کتاب۹۸ به مدت هشت روز در شهر تهران  اجرا می‌شود

طرح «تابستانه کتاب۹۸» از فردا (۲۷ تیرماه) در شهر تهران آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، روابط عمومی موسسه خانه کتاب نوشت: طرح «تابستانه کتاب۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» به مدت ۸روز در شهر تهران اجرا می‌شود.

تاکنون ثبت نام ۶۵۳ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور در این طرح تائید شده است که از این تعداد ۴۹۷کتابفروشی از مراکز استان‌ها و ۱۵۶ کتابفروشی در شهرستان‌ها هستند.

طرح «تابستانه کتاب۹۸» در شهر تهران از ۲۷ تیرماه آغاز می‌شود و تا سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح، کتاب‌های تالیفی را با یارانه ۲۵ درصد و کتاب‌های ترجمه را با یارانه ۱۵ درصد خریداری کنند.

لازم به ذکر است که این طرح در استان ها از روز گذشته(۲۵تیرماه) در سراسر کشور آغاز شده است و تا سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب ۹۸» به تفکیک هر استان بر روی سایت طرح کتاب قابل مشاهده است.

طرح تابستانه کتاب۹۸ به مدت ۸ روزدر تهران

 در این طرح، سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱۲۰ هزار تومان است و خریداران کتاب می‌توانند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های مورد نیاز خود تهیه کنند.

درباره موسسه خانه کتاب

«خانه کتاب» موسسه‌ای غیرانتفاعی و غیردولتی است که با هدف ارایه اطلاعات در زمینه کتاب‌های منتشر شده در ایران از سال ۱۳۷۲ آغاز به کار کرده است و پایگاه اینترنتی آن به منظور در دسترس قرار دادن اطلاعات کتاب‌ها درسال ۱۳۷۷ تأسیس شده است.

مشخصات کتاب‌شناختی تمام کتاب‌هایی که در کشور منتشر می‌شود، به انضمام معرفی کوتاه، تصویر روی جلد و نیز تصویر صفحات نخستین هر کتاب (تا قبل از متن اصلی)، دو روز پس از اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این پایگاه ثبت می‌گردد.

پایان پیام

کد خبر : 126543 ساعت خبر : 3:40 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=126543
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات