مدیر شبکه دو امروز با حضور در برنامه سلام صبح بخیر همه چیز را گفت

مدیر شبکه دو خبر داد:

سه گانه حامد عنقا تکمیل می شود/ این سریال فصل دو «پدر» نیست اما امیدواریم توفیق آن را تکرار کند

مدیر شبکه دو امروز با حضور در «سلام صبح بخیر» از تکمیل سه‌گانه حامد عنقا خبر داد و اعلام کرد سریالی ساخته خواهد شد که گرچه فصل دوم «پدر» نیست اما امیدوار است موفقیت‌های این سریال که در نامزدی جشنواره حافظ نیز رکورد زده است، تکرار کند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی و به نقل از روابط عمومی «سلام صبح بخیر»، محمدرضا جعفری جلوه امروز مهمان حسین کلهر در برنامه صبحگاهی شبکه سه بود و از ویژه برنامه‌های تابستانی شبکه دو سخن گفت.

وی شبکه دو را شبکه زندگی، خانواده‌محور و برای همه اقشار جامعه دانست و گفت: در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه‌ها شده و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارند.

حفظ ادب و زبان فارسی، صله ارحام، گردشگری و سیر و سفر و مهارت‌های آن، ورزش و برخی موضوعات دیگر برای ما در شبکه دو مهم است.

مدیر شبکه دو درباره سریال‌های جدید این شبکه توضیح داد: چند سریال در حال آماده شدن است که احتمالا «سلام آقای مدیر» را به زودی تقدیم مخاطبان می‌کنیم.

یکی از موضوعات محوری در این ایام بحث مهارت‌آموزی و تجربه‌های نوجوانان است و فضای این سریال هم در مدرسه می‌گذرد.

سریال «مرضیه» برای محرم تولید می‌شود و امیدواریم نسبت با ایام کار مقبولی باشد.

جعفری‌جلوه با اشاره به تولید «بچه مهندس ۳» و پخش «سرنوشت» در مهر ماه، درباره یکی از آثار شبکه دو که اخیراً در زمینه تعداد نامزدی در جشن حافظ رکورد زده است، یادآور شد: سه گانه آثار آقای حامد عنقا یکی از کارهایی است که ان‌شاءالله توفیق پیدا کنیم و بتوانیم در ادامه کار موفق «پدر» آن را بسازیم.

ابتدا این کار تحت عنوان فصل دوم «پدر» مطرح شد اما اکنون لزوماً فصل دوم آن سریال نیست و سه‌گانه‌ای است که از «تنهایی لیلا» آغاز شد و با «پدر» ادامه پیدا کرد و امیدوارم فصل سوم آن هم ان‌شاءالله بتواند توفیقی را که پدر رقم زد برای شبکه دو و سیما تکرار کند و کار دلپذیری باشد که مردم از آن بهره ببرند.

وی درباره کار جدید عموهای فیتیله‌ای خبر داد: سریال «دوقلوها» کار فوق العاده است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد.

هدیه تابستانی شبکه دو به مخاطبانش مجموعه نمایشی دوقلوها خواهد بود.

این دوستان وارد کار نمایشی سنگین شده‌اند و کار جذابی است و به آنچه امروز مسئله جامعه است با زبان طنز و کمدی می‌پردازد.

مدیر شبکه دو در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بیش از نگاه به شبکه نمایش خانگی به داشته‌های خودمان در تلویزیون نگاه می‌کنیم، تصریح کرد: خوشبختانه کارهای نمایشی بسیار خوبی برای ما تولید می‌شود.

ما پخش کننده بیش از ۹۰ درصد کارهای ایرانی در حجم وسیع هستیم.

طبیعی است که توجه ما به تولید آثار است و وقتی بتوانیم آثار خوبی تولید کنیم اولویت با این‌ها است.

دوستان در مرکز صبا هم مجموعه‌های خوبی تدارک دیده‌اند و شکرستان هم که جمعه‌ها پخش می‌شود.

جعفری جلوه با اشاره به سری جدید «هزار راه نرفته» تاکید کرد: برنامه جدیدی به نام «سعادت آباد» داریم که درباره فرهنگ عمومی و آسیب‌های آن است و با حضور کارشناسان مبتحر این حوزه به تحلیل و تجزیه و آموزش می‌پردازد.

«از لاک جیغ تا خدا» درباره رویش‌های عفاف و حجاب در ایران است و برنامه‌های دیگری درباره رویش‌های عفاف و حجاب در دنیا را هم داریم.

برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی کاوه امیری جاوید شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت ۷ تا ۹:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

پایان پیام

کد خبر : 125115 ساعت خبر : ۱۰:۲۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=125115

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.