پس از برخورد جسم سخت به سر با اجرایی متفاوت به روی صحنه می‌رود

پس از برخورد جسم سخت به سر با اجرایی متفاوت به روی صحنه می‌رود

سجاد داغستانی نویسنده و کارگردان نمایش پس از برخوردِ جسم سخت به سر از اجرای مجدد این نمایش با شیوه‌ی اجرایی متفاوت نسبت به اجرای قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی سجاد داغستانی با اشاره به این موضوع که اجرای مجدد این نمایش آغازی است بر پروسه تولید آثار تجربی من، بر این موضوع تاکید کرد که ساختن، خراب کردن و دوباره ساختن در روند خلقِ این آثار برای ما از همه چیز مهم‌تر بوده و خواهد بود.

در همین راستا تعدادی از بازیگران این اجرا در ادامه‌ی مسیر، بعد از اجرای این نمایش برای تولید یک اثر دیگر که در پایان سال اجرا خواهد شد نیز با ما همراه خواهند بود.

پس از برخورد جسم سخت به سر

نمایش “پس از برخوردِ جسم سخت به سر” که روایتگر سه دوره از تاریخ معاصر ایران می‌باشد در سال ۹۷ در دو دوره از اجرا‌های خود در تماشاخانه‌های باران و مهرگان با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد و این بار با حضور تعداد زیادی از بازیگران جوان تئاتر در تماشاخانه آژمان به روی صحنه می‌رود.

اطلاعات تکمیلی مربوط به اجرا، از طرف گروه اجرایی این نمایش به زودی اعلام خواهد شد.

سجاد داغستانی تا کنون نویسندگی، کارگردانی و بازیگری اجراخوانی “این موسیقی متن روح یک زن است” نویسندگی و کارگردانی نمایش “سقوط معکوس” نویسندگی و کارگردانی اجراخوانی “سرم رفت ، چقدر نبودنت جیغ می زند” نویسندگی، کارگردانی و بازیگری اجراخوانی “آب بازی” کارگردانی اجراخوانی “تجربه های اخیر” نویسندگی و کارگردانی نمایش “پس از برخورد جسم سخت به سر” نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه “استشهاد” نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه “فرایند بی ارادگی” برگزاری نمایشگاه عکس “از ما بهترون” چاپ کتاب شعر “گوش کن من صدای دوستت دارم می دهم”و… را به عهده داشته است.

خبرهای مرتبط با این اجرا و تئاتر ایران را در پایگاه خبری گلونی دنبال کنید.

پایان پیام

 

کد خبر : 127643 ساعت خبر : 10:31 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=127643
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات