متقاضیان دریافت وام اهل قلم می‌توانند از چهارده مردادماه ثبت نام کنند

متقاضیان دریافت وام اهل قلم از چهارده مرداد ثبت نام کنند

موسسه خانه کتاب به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدید‌آورندگان آثار مکتوب و افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند وام پرداخت می‌‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی، روابط عمومی موسسه خانه کتاب نوشت: اعضای سامانه اهل ­قلم خانه ­کتاب می توانند از ۱۴ مردادماه با مراجعه به سایت اهل قلم در قسمت پروفایل شخصی خود در بخش خدمات، نسبت به ثبت درخواست وام، براساس بندهای تعریف شده در آیین ­نامه اجرایی تسهیلات وام اهل قلم، اقدام کنند.

این موسسه به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدید‌آورندگان آثار مکتوب شامل مولف، مترجم، مصحح و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از‌جمله ویراستار و تصویر‌گر، وام پرداخت می‌‌کند.

گفتنی است، واجدین شرایطی که در سایت اهل قلم ثبت نام و مدارک خود را تکمیل کنند و اطلاعات آنها تایید شده باشد، امکان ثبت درخواست وام خانه کتاب را خواهند داشت.

متقاضیان دریافت وام اهل قلم از چهارده مرداد ثبت نام کنند

لازم به ذکراست، امکان پاسخگویی فقط از طریق سامانه اهل قلم امکان پذیر است و اهالی قلم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی برای کسب اطلاع بیشتر خودداری کنند.

درباره موسسه خانه کتاب

«خانه کتاب» موسسه‌ای غیرانتفاعی و غیردولتی است که با هدف ارایه اطلاعات در زمینه کتاب‌های منتشر شده در ایران از سال ۱۳۷۲ آغاز به کار کرده است و پایگاه اینترنتی آن به منظور در دسترس قرار دادن اطلاعات کتاب‌ها درسال ۱۳۷۷ تأسیس شده است.

مشخصات کتاب‌شناختی تمام کتاب‌هایی که در کشور منتشر می‌شود، به انضمام معرفی کوتاه، تصویر روی جلد و نیز تصویر صفحات نخستین هر کتاب (تا قبل از متن اصلی)، دو روز پس از اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این پایگاه ثبت می‌گردد.

پایان پیام

کد خبر : 130391 ساعت خبر : 2:50 ب.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=130391
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات