بهترین‌های ماه و فصل فوتبال ایران با اطلاعات علمی و تخصصی معرفی می‌شوند

بهترین‌های ماه و فصل فوتبال ایران

بهترین‌های ماه و فصل فوتبال ایران بر پایه مراجع و داده‌های علمی و تخصصی و با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال ایران انتخاب می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گلونی سال‌ها است که نسبت به مرجعی تخصصی درباره فوتبال که بتواند معیاری برای انتخاب بهترین‌ها باشد احساس نیاز می‌شد و حالا قرار است در این فصل این اتفاق رخ بدهد.

سایت ورزش سه با کمک چهره‌های سرشناس و متخصص فوتبال ایران از این پس و براساس اطلاعات علمی و آماری اقدام به انتخاب بهترین‌های ماه و همچنین بهترین‌های فصل فوتبال ایران خواهد کرد.

در فوتبال دنیا مجله فرانس فوتبال در فرانسه یکی از اولین مراجعی بود که دست به انتخاب بهترین‌های فوتبال زد و بعدها فیفا نیز چنین برنامه‌ای را اجرا کرد.

نشریات معتبری چون کیکر آلمان و یا سایت‌های معتبر فوتبالی در اروپا دست به انتخاب بهترین‌ها زده‌اند و این موضوعی است که به نظر می‌رسد می‌تواند نقش مهمی در ایجاد انگیزه و پیشرفت و همچنین ارتقا سطح آگاهی مخاطبان و اهالی فوتبال نسبت به کیفیت بازیکنان و مربیان و تیم‌ها می‌شود.

در همین ارتباط هیات داورانی متشکل از آقایان مجیدجلالی (مربی و کارشناس فوتبال)، امیر حاج رضایی ( کارشناس فوتبال)، رحمان رضایی (ستاره سابق فوتبال ایران) و علی سامره (ملی پوش سابق فوتبال ایران) تشکیل شده و با حضور پژمان راهبر به عنوان نماینده ورزش سه  مسئولیت انتخاب بهترین‌ها را به عهده دارند که البته در پروسه انتخاب آرای مردمی و همچنین نظر سایر کارشناسان فوتبال با ضرایب متفاوت در نظر گرفته خواهد شد.

این افراد روز گذشته در مراسمی در رستوران ارکیده، احکام داوری خود را به صورت رسمی از مهدی شاملو بنیانگذار وبسایت ورزش سه دریافت کردند.

در انتخاب بهترین‌های هر ماه فوتبال ایران این داده‌های علمی و تخصصی هستند که تعیین کننده‌اند ضمن اینکه انتخاب نیز فارغ از مسایلی چون تعلقات رنگی مخاطبان نیز تنها براساس اطلاعات موجود از ارائه سطح کیفی بازیکنان انجام می‌شود.

بررسی‌های اولیه برای انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران از ماه شهریور کلید می‎خورد.

در عین حال قرار است در پایان فصل نیز طی مراسمی شایسته بهترین‌های یکسال و یک فصل انتخاب و معرفی شوند.

پایان پیام

کد خبر : 133944 ساعت خبر : ۱:۳۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=133944

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.