روایت ستاره اسکندری از ترور خاموش و نگاه غیرکلیشه‌ای این سریال

روایت ستاره اسکندری از ترور خاموش و نگاه غیرکلیشه‌ای این سریال

به گزرش پایگاه خبری گلونی، ستاره اسکندری که پس از سپری کردن برخی حواشی از جمعه با سریال «ترور خاموش» به شبکه یک سیما می آید، این سریال را در حوزه مواد مخدر جذاب و غیرکلیشه ای توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی «ترور خاموش»، ستاره اسکندری امروز در گفتگو با روزنامه هفت صبح درباره این سریال که یکی از نقشهای محوری آن را برعهده دارد، توضیحاتی مختصری ارائه کرده است.

روایت ستاره اسکندری از ترور خاموش

او در بخشی از این گفتگو اظهار کرد: سریال «ترور خاموش» را دوست دارم. اصولا از هر سریالی که درباره موادمخدر ساخته و باعث شود که حتی دونفر از مواد مخدر و اعتیاد دور بمانند استقبال می کنم چرا که معتقدم با این کار به رسالت بازیگری خود عمل کرده ام.

این بازیگر افزود: «ترور خاموش» نگاهی غیر کلیشه ای به مساله اعتیاد دارد و همین جزو برگ برنده های آن محسوب می شود. در میان مجموعه هایی که با موضوع اعتیاد ساخته شده اند ، این سریال برایم جذاب تر است چرا که نگاه تازه و علمی به مساله مواد مخدر و اعتیاد دارد. هرچقدر آگاهی جامعه نسبت به مواد جدید و صنعتی بیشتر باشد، بهتر از آن است که صورت مساله پنهان یا پاک شود.

اسکندری با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت این سریال یادآور شد: امیدوارم این سریال به دل مردم بنشیند. هر سریالی که منتقل کننده واقعیات جامعه باشد، موفق تر خواهد بود. سریالی که به جای پیام اخلاقی اجباری، روشنگری کند و به مردم آگاهی دهد.

وی در پایان گفت: مثلا در حوزه سلامت هر چقدر پنهان کاری بیشتر باشد، ضررهای بیشتری هم دارد. در سریال «بیگانه ای در میان ما» برای اولین به بیماری ایدز پرداخته شد و به نوعی این بیماری توسط تلویزیون به رسمیت شناخته شد. هرچه درباره مواد مخدر و اعتیاد هم سریال ساخته شود، مفید تر خواهد بود.

پایان پیام

کد خبر : 134438 ساعت خبر : 11:55 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=134438
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات