هشتگ های روز: وبینارهای گلونی

سالن جوانمرد میزبان نادر مشایخی خواهد شد؛ سلسله نشست های انجمن موسیقی

سالن جوانمرد میزبان نادر مشایخی خواهد شد؛ سلسله نشست های انجمن موسیقی

در پی حضور نادر مشایخی در سلسله نشست های پژوهشی انجمن موسیقی خانه تئاتر

به گزارش پایگاه خبری گلونی بازرس انجمن موسیقی خانه تئاتر اعلام کرد که پنج شنبه هفتم شهریور سالن عباس جوانمرد میزبان چهره‌های شاخص موسیقی همچون نادر مشایخی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر؛ به گفته شروین عباسی، در ادامه سلسله نشست‌های انجمن موسیقی این نهاد صنفی، پنج شنبه نادر مشایخی موسیقی دان برجسته و فرزند مرحوم جمشید مشایخی به همراه موسیقی دانان مطرح و جوان کشور در سالن عباس جوانمرد خانه تئاتر گرد هم می آیند.

سالن جوانمرد میزبان نادر مشایخی

در همین راستا شروین عباسی بازرس انجمن موسیقی خانه تئاتر افزود: این سلسله نشست‌ها با محوریت اجرا و معرفی موسیقی معاصر (نوگرایانه) برگزار شده و در آینده‌ای نه چندان دور به مباحثی همچون موسیقی تئاتر و گرایشات تئاتری در موسیقی خواهد پرداخت.

این عضو انجمن موسیقی خانه تئاتر گفت: این جلسه پژوهشی با محوریت ساز ویلن و اجرای هنرمند جوان فرمهر بیگلو خواهد بود و قطعاتی از شروین عباسی، اردوان وثوقی و آیدین صمیمی مفخم در آن نواخته خواهد شد.

عباسی همچنین گفت: نادر مشایخی به عنوان سخنران در این مراسم حضور خواهند داشت که طی آن آهنگسازهای معاصر ایرانی معرفی شده و قطعات موسیقی نقد و بررسی می شوند.همچنین در این سلسله نشست ها در خصوص جریان هنر نو صحبت شده و برای این نوع از موسیقی فرهنگ سازی و مخاطب یابی می شود.

گفتنی است انجمن موسیقی خانه تئاتر تاکنون نشست های پدیدار شناسی صدا و قطعات معاصر را با همکاری بنیاد الف برگزار کرده است و نشست پیش رو از ساعت ۱۹ الی ۲۳ روز پنج شنبه هفتم شهریور برگزار می شود.

موسسه فرهنگی هنری خانه تئاتر در زمستان سال ۷۸ توسط عده‌ای از هنرمندان و مسئولان وقت تئاتری پایه‌گذاری شد. زمانی که دکتر حسین سلیمی رئیس وقت مرکز هنرهای نمایشی دو سالی از مدیریتش در این سمت می‌گذشت.

پایان پیام

کد خبر : 133398 ساعت خبر : ۸:۱۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=133398

اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات