اظهارات رسول صدرعاملی درباره آخرین وضعیت تولید فیلم شنای پروانه

اظهارات رسول صدرعاملی درباره آخرین وضعیت تولید فیلم شنای پروانه

رسول صدرعاملی که تاکید دارد هنوز سرمایه‌گذاری برای فیلم «شنای پروانه» قطعی نشده است، اظهار امیدواری کرد که با فراهم شدن شرایط، فیلم به جشنواره فیلم فجر برسد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی رسول صدرعاملی که به تازگی برای تهیه‌کنندگی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت پروانه ساخت گرفته است، درباره آخرین وضعیت ساخت این فیلم به ایسنا گفت: هنوز در مرحله مقدماتی پیش تولید و مذاکره با عوامل هستیم و امیدواریم ظرف یک ماه آینده چیدمان عوامل قطعی شود.

او درباره سرمایه‌گذاری این فیلم با توجه به مطرح شدن نام برخی سرمایه‌گذاران خاطرنشان کرد: هنوز با هیچ سرمایه گذاری به نتیجه قطعی نرسیدیم و همچنان در حال مذاکره هستیم.

این تهیه‌کننده همچنین اظهار امیدواری کرد تا با فراهم شدن شرایط مناسب تولید، فیلم به جشنواره‌ی فجر برسد.

اظهارات رسول صدرعاملی درباره آخرین وضعیت تولید یک فیلم

صدرعاملی که از چهارشنبه نمایش فیلم «سال دوم دانشکده من» آخرین ساخته‌اش بر پرده سینما  آغاز می‌شود در پایان گفت: همه کسانی که به هر دلیلی با فیلم‌های قبلی من (دیشب باباتو دیدم آیدا و من ترانه پانزده سال دارم) ارتباط برقرار کردند، مخاطب اصلی این فیلم خواهند بود.

او همچنین اظهار امیدواری کرد که جوانان و نوجوانان که مخاطبان اصلی این فیلم هستند با آن ارتباط خوبی برقرار کنند.

درباره صدرعاملی

صدر عاملی، که فعالیت فرهنگی و اجتماعی خود را از هفده‌سالگی با خبرنگاری آغاز نمود، در زمان تحصیلش در مونت پلیه ی فرانسه به اصلی‌ترین گزارشگر بین‌المللی اخبار مربوط به اقامت سید روح‌الله خمینی در نوفل لوشاتو تبدیل شد و در پرواز انقلاب تنها گزارش مستند تصویری و تنها مصاحبه روح‌الله خمینی را ثبت نمود.

وی تا سال ۱۳۵۹ به عنوان گزارشگر، قصه‌نویس، دبیر سرویس حوادث و سپس دبیر سرویس پارلمانی با روزنامه اطلاعات همکاری داشت.

وی در زمان جنگ تحمیلی نیز به ساختن مستند جنگ با علی مزینانی پرداخت. در زمان جنگ به دلیل کشته شدن برادرش مجبور به بازگشت به ایران شد.

او میلاد فیلم را که نخستین شرکت ایرانی تولید و توزیع فیلم سینمایی پس از انقلاب اسلامی به‌شمار می‌رود، در سال ۱۳۵۸ تأسیس کرد و با تلاش خود در طول بیش از سه دهه توانست نقشی استثنائی در حمایت از سینمای بخش خصوصی ایران ایفا نماید.

رسول صدرعاملی در سال ۱۳۸۴ با همکاری چند تن دیگر، مؤسسه بین‌المللی فیلمیران را تأسیس کرد که هم‌اکنون بزرگترین توزیع کننده فیلم در کشور است و در سال‌های اخیر همواره بیش از ۷۰٪ تولیدات سینمای ایران توسط این مؤسسه پخش شده‌است.

پایان پیام

کد خبر : 138061 ساعت خبر : ۵:۱۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=138061

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.