الیگودرز میزبان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان شد

الیگودرز میزبان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر استان لرستان در الیگودرز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گلونی روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نوشت: فرید رحمتی با اعلام این خبر، گفت: تالار سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری الیگودرز از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه میزبان گروه‌های نمایشی حاضر در سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر استان خواهد بود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: مرحله بازبینی این جشنواره از ۸ تا ۱۰ آبان ماه به صورت زنده انجام می شود و ترکیب هیات بازبین به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود:فقط گروه‌هایی می‌توانند متقاضی حضور در جشنواره باشند که تعداد هفت اجرای عمومی داشته و خبر اجرای آنها در سایت انجمن هنرهای نمایشی استان و ایران تاتر درج گردیده باشد.

الیگودرز میزبان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان

فرید رحمتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان اظهار داشت: گروه‌های متقاضی شرکت در جشنواره می‌بایست فرم تقاضا شرکت (فرم شماره یک) را از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها دریافت و نسبت به تکمیل و ارسال آن به دبیرخانه تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اقدام نمایند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: آخرین مهلت تقاضا و ارسال فرم مذکور چهارم آبان ماه بوده و حتما به تایید اداره شهرستان مربوطه رسیده و ممهور گردد.

پایان پیام

کد خبر : 140655 ساعت خبر : ۱۱:۴۴ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=140655
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات