جایزه مسی تحت تاثیر فوتبال ایران و مسئله زنان

جایزه مسی تحت تاثیر فوتبال ایران و مسئله زنان

به گزارش پایگاه خبری گلونی اینفانتینو بعد از اهدای جایزه مسی در مورد ورود بانوان به استادیوم های ایران: بازی بعدی ایران اولین دیداری خواهد بود که زنان می توانند به استادیوم ها بروند

جام جهانی بانوان یک موفقیت چشمگیر بود و در بهترین زمان رخ داد، بیش از یک میلیارد تماشاگر در سراسر جهان و نه تنها فرانسه فوتبال زنان را کشف کردند.

بازیکنان ورزشکار زن با تکنیک و با اشتیاق زیادی بازی می کنند، من از صمیم قلب بسیار خوشحالم، این تابستان نقطه شروع و آغاز یک تغییر است،ما می خواهیم برای برگزاری مسابقات بیشتر سرمایه گذاری کنیم.

جایزه مسی تحت تاثیر فوتبال ایران و مسئله زنان

سرمربی تیم ملی ایران امشب با ما است، فوتبال در آن کشور وجود دارد اما زنان نمی توانند برای دیدن بازی ها به استادیوم بروند و ما در تلاش هستیم این شرایط را تغییر دهیم.

فدراسیون فوتبال در ایران به ما می گوید این شرایط تغییر خواهد کرد، بازی بعدی ایران اولین دیداری خواهد بود که زنان می توانند به استادیوم ها بروند.

از ماه اکتبر ورود زنان به استادیوم‌های ایران برای تماشای مسابقات فوتبال بلامانع و آزاد است.

اینفانتینو در ادامه صحبتهایش گفت: «تیم زنان ایران سرمربی تیم ملی و مدیر فنی دارد که امشب در این جا هستند، پس می‌دانیم که فوتبال زنان در ایران در حال توسعه است. اما مشکلی وجود دارد، این که زنان در ایران اجازه تماشای مسابقات فوتبال مردان را ندارند. در این زمینه فعالیت‌هایی داشته‌ایم. از سوی مقامات فوتبال در ایران تضمین‌هایی دریافت کرده‌ایم که این شرایط عوض می شود. این شرایط در بازی بعدی تیم ملی ایران در مرجله راه‌یابی به جام جهانی در روز دهم اکتبر عوض خواهد شد. حالا همه ما به جلو نگاه می‌کنیم و منتظر این هستیم که ورود زنان به استادیوم‌های فوتبال در ایران را ببینیم.»

پایان پیام

کد خبر : 137725 ساعت خبر : 0:29 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب : https://golvani.ir/?p=137725
اشتراک در نظرات
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات